ReHu

Věříte, že Boží mlýny melou pomalu, ale jistě?

Doplňuji:
Jen, že jsem si vzpomněla na písničku od Spirituálu – Slyším mlýnský kámen, jak se otáčí…
A … věřím, jen někdy melou na můj vkus příliš pomalu.

Nejlepší odpověď
quentos

ano. Přesně tak, jak to zpívá Ewa Farna v písni z pera Leška Wronky. Na každýho jednou dojde – sice ne hned, ale pozdějc, třeba v jeho příštím životě.

Další odpovědi
panenka

Ano Rehu věřím už se mi to mnohokrát potvrdilo je to pravda.

Jahoda

Ano, věřím. U mě vede toto: „Na každého jednou dojde.“. A je to pravda.

anonym

věřím,jen doufám,že ty mé jestli jsem někomu ublížila pomelou hoodně pomalu

standa

Věřím !

Ale mně se líbí hláška „Na každou svini se vaří voda“

…je to to samé a je to takové trefnější 🙂

ten který je

Ano věřím.Nějaké nepřijemnosti,ži­votní pády a nemoci jsou účet za něco špatného co kdo v minulosti provedl.

martina1

To si říkám celé léto,jen už jsem mockrát přemýšlela,co jsem komu zlého udělala,že jsem si zasloužila zlomený kotník??!!Fakt nevím:-(

Bumbes

Víceméně jsem už na to odpověděl tady:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pomstili-jste-se-nekdy

aramah

Ovšem někdy melou až moc pomalu.

anonym

Doufám,že ano.
I když jsem slyšel názor,že jen hubou.
Což je ovšem cynické.

SinceX

Jistě, myslím si, že když se člověk zachová špatně vůči jinému, měl by na to také doplatit stejnou měrou..:)

tomash

Ne. Věřím, že co si neudělám, to nemám. Spoléhání na Boží mlýny jaksi nikdy nefungovalo.

haniya

každý máme to co si zasloužíme.

Michal

Ano věřím.Raději říkám"na každýho jednou dojde".Určitě je něco mezi nebem a zemí. Líbí se mi moc hláška: Na každou svini se vaří voda.

BIGFOOT

ano, věřím.jednání-následek-důsledek a z toho všeho spravedlivá odezva.když se někdo ptá proč se to stalo zrovna mě, vždyt sem nikomu neublížil tak by se měl nad sebou pořádně zamyslet.to je jako by to špatný co se mu stalo přál jiným a nepřemýšlí nad tím co spáchal zlého on.BIGFOOT

doli

Určitě,každá akce vyvolá reakci,to je základ.Trvat to může dny,roky,stovky let,ale jednou se to stane!