hapiky

Věříte tomu, že alespoň většina národa je dostatečně čistotná?

Mám na emailu video z Japonska, automatická myčka lidí(podobná jako automyčka), nejprve změří, zváží atd… umyje, usuší…oblečete se a jdete. Jsou na veřejných místech. Jen podle www.adresy to nemůžu najít. Nevím jak bych to sem přeposlal.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Nevím, co je „dostatečně čistotný“, takže

  • to k snědku si meju sám
  • i sebe si meju sám (někdy s dopomocí, vítanou)
  • někdy dopomáhám s mytím i některým člověčicím

😉
Vzhledem k tomu, že se prezentuješ jako kluk (a soběstačnej) – tě umeju leda wapkou…

Další odpovědi
Kepler

Jak to říct kulantně. Ne příliš dostatečně. Cizinci ze západu o nás říkají, že smrdíme. Ta kultura těla u nás přece jenom ještě nedospěla, samozřejmě že je u nás hodně čistotných, ale za většinu bych to neoznačoval. Tomu nasvědčuje poměrně řídké používání deodorantů a parfémů. Vonícího člověka potkám maximálně párkrát týdně a to jsou většinou jenom baby.

yuko

Fajne 🙂 Proc bychom nebyli cistotni, ale chtela bych to vyzkouset.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=Zw5ss-Xz9cM

Drap

Co to je dostatečně čistotný. Chybí mi nějaká oficiální definice. Přesto já sám za sebe, věřím že ano

mosoj

Zas důležitější považuji morální „čistotu“ než jestli je někdo navoněnej. I tak je divné měřítko čistoty.

hapiky

yuko: To je ono! Díky

yuko

Taky diky 🙂

Kepler

Navrhuju definici čistotného člověka: persona, co nesmrdí. Navoněný být nemusí.

hapiky

Kepler: To je přesná definice!