Avatar uživatele
terry

Věříte tomu? Nebo to je absurdita? Nebo řešení pro sebevrahy?

http://www.novinky.cz/…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Syd, tom004, Drap, Damiana, anonym před 3390 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pořád je to zatím jen sen.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vypadá to ke vší mojí smůle docela reálně. Kam já ale poděju tu naši vládní garnituru, když jsem měla tak hezky naplánováno, že je odstřelím rovnou na Mars.
Asi se budu muset s Holanďany domluvit.
Jinak si myslím, že 10 let uteče jako voda. Pokud akce počítá pouze s letenkami TAM, tak raději budu čekat na slečnu zubatou tady. Přesně podle hesla: na Marsu dobře, doma nejlíp.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jako technik to docela chápu, že je to jednodušší na realizaci, ale z té lidské morální a etické stránky souhlasím, že je to nesmysl.

Až opadne ta euforie, že dosáhli Marsu asi nastane vlna depresí a co si tam chudáci kosmounauti počnou.

Na Zemi při nejhorším skončí v psychiatrické léčebně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Dost dobře nechápu, když kosmické lodě mají omezenou nosnost, jak by chtěli dopravit na Mars x lidí, to aby je tam vozili po třech. Jak by jim postavili přístřeší, jak by tam dopravili materiál, jak by je chtěli zásobit pitnou vodou a vzduchem do doby, než by zřejmě vymysleli podobnou kopuli jako v Total Recall. Kdo by to všechno nákladné dopravování financoval, to jim zisky ze sledovanosti nevydělají ani náhodou. Nevěřím ani tomu, že by našli dobrovolníky, kteří by byli ochotni na Marsu zůstat s úplně neznámými lidmi, žít v kopuli, než by někdo dokázal vytvořit alternativní zdroj vzduchu a bojovat o každou kapku vody s lidmi, jejichž přítomnost si žádný z nich nezvolil, ale byli vybráni. Je to celé blbost.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Obávám se že lidé v brzké době budou mít jiné starosti než financovat tak finančně nákladný projekt.Nevěřím že se něco takového uskuteční.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Dost šílený na to,aby se to povedlo. Mít šanci,letěl bych.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

Pokud se realityshow budou dále ubírat směrem Hotel Paradise... Tak to tak určitě dopadne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Věříte čemu? Že někdo chystá reality šou a dělá jí reklamu? Proč ne? Co se týká absurdity, ještě jsem neviděl neabsurdní reality šou. Není to řešení pro sebevrahy. V reality šou nevystupují sebevrazi, ale exhibicionisti a takoví, co pro prachy udělají cokoli. Co by proboha dělali s prachama na Marsu....? 8-)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava