terry

Věříte tomu? Nebo to je absurdita? Nebo řešení pro sebevrahy?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/269355-osidlit-mars-maji-v-roce-2023-dobrovolnici-s-pomoci-reality-show.html

Nejlepší odpověď
Drap

Pořád je to zatím jen sen.

Další odpovědi
anonym

Vypadá to ke vší mojí smůle docela reálně. Kam já ale poděju tu naši vládní garnituru, když jsem měla tak hezky naplánováno, že je odstřelím rovnou na Mars.
Asi se budu muset s Holanďany domluvit.
Jinak si myslím, že 10 let uteče jako voda. Pokud akce počítá pouze s letenkami TAM, tak raději budu čekat na slečnu zubatou tady. Přesně podle hesla: na Marsu dobře, doma nejlíp.

Michal Kole

Jako technik to docela chápu, že je to jednodušší na realizaci, ale z té lidské morální a etické stránky souhlasím, že je to nesmysl.

Až opadne ta euforie, že dosáhli Marsu asi nastane vlna depresí a co si tam chudáci kosmounauti počnou.

Na Zemi při nejhorším skončí v psychiatrické léčebně.

pusinka50

Dost dobře nechápu, když kosmické lodě mají omezenou nosnost, jak by chtěli dopravit na Mars x lidí, to aby je tam vozili po třech. Jak by jim postavili přístřeší, jak by tam dopravili materiál, jak by je chtěli zásobit pitnou vodou a vzduchem do doby, než by zřejmě vymysleli podobnou kopuli jako v Total Recall. Kdo by to všechno nákladné dopravování financoval, to jim zisky ze sledovanosti nevydělají ani náhodou. Nevěřím ani tomu, že by našli dobrovolníky, kteří by byli ochotni na Marsu zůstat s úplně neznámými lidmi, žít v kopuli, než by někdo dokázal vytvořit alternativní zdroj vzduchu a bojovat o každou kapku vody s lidmi, jejichž přítomnost si žádný z nich nezvolil, ale byli vybráni. Je to celé blbost.

ten který je

Obávám se že lidé v brzké době budou mít jiné starosti než financovat tak finančně nákladný projekt.Nevěřím že se něco takového uskuteční.

tom004

Dost šílený na to,aby se to povedlo. Mít šanci,letěl bych.

Marsyas

Pokud se realityshow budou dále ubírat směrem Hotel Paradise… Tak to tak určitě dopadne.

MK44

Věříte čemu? Že někdo chystá reality šou a dělá jí reklamu? Proč ne? Co se týká absurdity, ještě jsem neviděl neabsurdní reality šou. Není to řešení pro sebevrahy. V reality šou nevystupují sebevrazi, ale exhibicionisti a takoví, co pro prachy udělají cokoli. Co by proboha dělali s prachama na Marsu…? 😄