ReHu

Věříte si? Že dokážeté to, co chcete?

Nebo to prostě necháváte plynout?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud něco chci, tak to dokážu…
😉
Na druhou stranu – nechci všechno.

Další odpovědi
dudu

Chci to o čem vím, že dokáži.

marci1

Jelikož si dávám reálné cíle, tak ano, věřím si. Ale zároveň vše nechávám v klidu a pohodě plynout. 🙂

anonym

Člověk si potřebuje celý život dokazovat,že ještě něco nového musí udělat,či dokázat,jinak by neměl jeho život smysl.

střevo

ty vole nech to plynout
ňák moc žereš viď ?

led

Snažím sa stanoviť si reálne ciele aj v oblasti fantastiky, pretože, ak človek naozaj chce, aj metla dokáže lietať.
Veď ešte nedávno sa zdalo, že lietať v kozme je utópia, že prudérne obyvateľstvo USA nikdy neprijme manželstvá osôb rovnakého pohlavia, že…
Spomenam na príhodu , ktorú som ako dieťa počula od jej priameho účastníka, svetovo známu vďaka Hollywoodu, o úteku z ruského tábora na Sibíri, cez Čínu, Himaláje, až do Indie. Ak by si od začiatku neverili, nedokázali by to!
.
Ak by sme si neverili, ešte stále by sme liezli po stromoch…

anonym

Dokážu víc,než si myslím,ale na klíčové okamžiky kvůli,kterým stojí za to žít si ještě počkám.

střevo

Pumík
kuli kerým ty vole ?

cochee

Ty, střevo, proč každého automaticky tituluješ jakožto svého příbuzného? :-O