coco

Věříte samovznícení u člověka?

Na Slovensku se samovznítila stará paní a údajně existuje více takových neobjasněných případů.

Nejlepší odpověď
tom004

Asi před rokem běžel v TV krátký dokument z nějaké laboratoře v Kanadě,kde samovznícení zkoumali na 80 kg praseti a fungovalo jim to. To prase shořelo a kolem něj to bylo pouze očouzené. Takže pokud to nebyl dokonalý trik,tak tomu docela věřím.

Další odpovědi
Terryle

Jednoznačně ano. Jsou zdokumentovaný případy, který asi fakt nezapříčinil „normální“ oheň… Těžko říct, co to je a kde se to bere; je to docela děsivá představa. Ale vemte si, že před stovkama let brali lidi jako trest bohů zásah bleskem… možná to je něco podobnýho. Nějaká zatím nepochopitelná energie.

ten který je

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/samovznice­ni-cloveka-vite-ze-to-existuje

Salvaje

Určitě jo. To, že něco neumíme vysvětlit nebo objasnit, neznamená, že to neexistuje.