Frogman

Věříte proroctvím Baby Vangy?

http://babavan­ga.euweb.cz/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
patmull

Ne

Proč bych tomu měl věřit? Ani jednou se její proroctví nenaplnilo… Je to v slabomyslnosti některých jedinců, věřit těmhle věcem. Těmto věcem lidé prstě rozumí více než vědě, která je pro mnohé složitá, proto jim často věří. Není to tak, že bych to odmítal a byl čistě materialista, ale nemám důvod věřit proroctvím. Nikdy totiž neexistoval žádný prorok, který by dokázal předpovědět více událostí. Pokud ano, jedná se pouze o věc výkladu, protože předpovědi jsou natolik obecné, že se prostě dají namontovat na cokoliv (viz. Nostradamus).

Další odpovědi
dudu

Jiné

Stoprocentně věří, ale asi to není podstatné, protože kříží dráhu a letos se Zemí s určitostí srazí nedávno objevená devátá planeta nazývaná planet Nine, někdy též Nibiru. Zkrátka to máme spočítané.

Šidlo

Jiné

Agneta

Ne

Věřím jen svému proroctví:DD

Frogmane neděs nás:DD

xxx3

Ne

Klaproth

Ne

Nevěřím, baba Vanga se tu už probírala: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=baba%20van­ga

jirka F

Ne

zatím ne

jirka F

Dudu

neděs mě zase se budu chechtat ze spaní(vždycky když si přečtu nějakou děsivou zprávu tak se potom v noci chechtám ze spaní)

Mimozemšťan

Dudu
Zkrátka to máme spočítané.

Vy pozemští červi určitě:-))))