žolik

Věříte na „UFO“ je hodně o tom psané ,dost se o tom píše.

Nejlepší odpověď
Tonie

Věřím, že někde ve vesmíru je život. Určitě.
Vždyť, vesmír je nekonečný! To dává nekonečno šancí na to, aby někde byl život..
Podle mě je život klidně i na víc planetách.. :)

Další odpovědi
anonym

Ano. Myslim , ze ty jsi ufo a chces ns tady vsechny unest. ! ( promin ) 🙂 -iv-

gnosis

ackoli to mozna myslite dobre, otazka je hloupe polozena, stejne jako 99% otazek tykajicich se UFO na tomto serveru.
„verite na UFO“ je stejne, jakoby ses zeptal/a „verite v automobil? ve hnede uhli? verite v rohliky?“ nemam silu znovu vysvetlovat, co UFO znamena, snad to udela nekdo za me:)

za prve: ANO, verim, ze je ve vesmiru zivot, at uz na jakekoli urovni. vesmir je tak obrovsky, ze matematicka pravdepodobnost, ze jediny zivy organismus se nachazi na nasi planete se blizi k nule.
za druhe: NE, nemyslim, ze nas kdokoli z techto „inteligentnich“ tvoru navstevuje v lodich, ackoli nektere vypovedi napr. pilotu jsou hodne zajimave, a stoji za to se nad nimi alespon zamyslet.

viz:
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Man­tell_UFO_inci­dent

pukula

ano určitě vždyť jsou i videozáznami

chudst

Osobne jsem v to trosku skepticky. V „UFO“ verim, ale „UFO“ znamena ‚neidentifiko­vatelny letajici objekt‘, ktery dle meho nema s ‚litajicim talirem/vesmirnou lodi‘ co spolecneho, ale proste jsou to pokusy armady.

Nicmene verim, ze nekde ve vesmiru zivot je.