monkey

Věříte na předchozí životy? Pokud ano čím jste byly dříve?

stačí co si myslíte že jste asi byly,ten kdo prodělal regresi tak ať písne to je pak více mysteriozní…
já osobně se domnívám že jsem byl někdo kdo celý život cestoval.
Doplňuji:
tulák po hvězdách je nádherná kniha doporučuji!!!!!!!!!!­!!!!!!

Nejlepší odpověď
BEAES

Já prý byla tanečnice, určeno podle datumu narození na netu. Jinak si myslím, že jsem mohla být i námořník a utonout na strozkotané lodi, protože se hluboké vody velmi bojím.

Další odpovědi
dudu

Já jsem údajně žil v devatenáctvém století ve Francii jako žena k dětem. Kdo mne opečovával si nepamatuji.

Terryle

Kdo ví, možná na tom něco je. <Nadsázka> Třeba já jsem v minulém životě byla pilot dopravního letadla, který zahynul při havárii. Pročež v tomhle životě letadla miluju, ale zároveň jsem posedlá jejich nehodama a mám nevysvětlitelnou potřebu o nich zjistit co nejvíc… to to moje minulé já chce pochopit, co se stalo a co udělalo špatně. <konec nadsázky>

hanulka11

Já žila určitě někde v teplých krajích ,protože tam jezdím jako domu .Jak vystoupím z letadla už se cítím doma.

GM

Ve svém posledním minulém životě jsem byla jednou ze 3 sester – holčiček, žily jsme ve mlýně s našimi rodiči a babičkou, při požáru jedna z nás uhořela. Asi před 5 lety jsme se všechny 3 setkaly na jednom semináři, každá z jiného koutu republiky, automaticky jsme se posadily k sobě, aniž bychom se znaly, až později jsme zjistily co a jak, protože při takových příležitostech přicházejí dohromady lidi, kteří v minulých životech měli něco společného. Zajímavé je, že ta co uhořela má problémy s ohněm pořád. Např. jí chytlo auto, málem jí vyhořel byt.

lerak14

jeto 20roků co jsem přečetl knihu tulák po hvězdách a od té doby věřím

bigbít

nedávno jsem četla knihu o brahmánismu apod. východních náboženstvích a jejich filosofii…věřím např. na reinkarnaci, chovám i víru (ne v Boha, či božstva jiná), ale víra tu je, takže věřím i na předchozí životy, ale čím jsem byla to nevím, ale nebyla jsem nejspíš ženou, spíše mužem, ale netuším, co jsem dělala a ani v jakém historickém období jsem v předchozím životě žila…

janek66

Něco na tom pravdy určitě bude.Podle internetu jsem v minulém životě byl stavitel lodí a asi jsem se musel někde u nějaké hráze utopit.Při přecházení kterékoliv přehradní hráze mám strašně nepříjemný pocit.Nebo třeba v Poděbradech přejít most nad hydroelektrárnou bylo utrpení.Přitom o kus dál proti proudu jsem se vesele procházel po lávce s potrubím a koukal na Labe.Tělo si asi v podvědomí pamatuje jak skončilo minulý život.