antík

Věříte konspirační teorii kolem 11.9 2001 ?

Kdo neví co to je tak jde o teorii že světové události a ekonomiku řídí tajné sekty (zednáři, ilumináti) a ty naplánovaly útok na WTC a pomocí výbušnin ji zbořit.
Doplňuji:
U worldtradecenter právě po nárazu letadla budova držela, viditelně nechtěla spadnout, ale později spadla volným pádem bez odporu konstrukce, toho lze docílit možná tak řízenou demolicí, a svedli to na požár, i když v okolí slyšeli výbuchy.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Těžko soudit, nedávno jsem viděl dokument o útoku na Pentagon a docela malá díra na to, že tam narazilo letadlo. Viděl jsem i letecké katastrofy a pokud letadlo havarovalo, vždy po něm něco zbylo. Na to, že mělo v nádržích chvíli po startu několik tun paliva, tak málo zničenýho prostoru. Nezůstal podvozek, sedačky, nic. Při havárii je cítit zápach z mrtvol a leteckého paliva, tady nic nebylo.
Copak to teda bylo?
Doplňuji:
Letadlo narazí a barák vysoký cca 400 metrů spadne (WTC), to samé (nebo alespoň podobné) narazí do budovy vysoké nějakých 24 metrů (Pentagon) a ta drží a je v ní jen taková nějaká díra. Mimochodem výška letadla je něco kolem 20 metrů, rozpětí kolem 40.
Ano mělo se probírat myslím před kongresem kam se podělo 2,5mld. dolarů, shodou okolností veškeré účetní záznamy byly umístěné v budově Pentagonu a to v té části kam narazilo letadlo.

A víte, že spadla ještě 3. věž WTC? Označena jako 7. Byly tam různé kanceláře, které byly za běžného provozu velmi velmi dobře hlídané. Tajná služba, CIA a další. Opět náhoda?

Mimochodem jsem slyšel (nevím kde, nevím od koho, nepamatuji si), že zbrojařský průmysl měl a nebo měl mít utrum, nebylo koho zbrojit, proč zbrojit. No něco se udělat muselo. Pokud dřív chtěli na něco peníze, museli říct proč a nač. Pak už je dostávali tak nějak automaticky. Jo jdete na Ládina?, jasně. Jo zabezpečení?, jasně. Jo boj s terorizsmem?, jasně. A těch „pár“ lidí? Prachy hýbou světem.

Další odpovědi
mojitek

Viděl jsem hodně videí.Je to celý nějaký podivný…
Doplňuji:
Taky jsem na tom videu viděl,že někde budova hořela řízeně ,tak jako by byl přítomen thermit nebo nanothermit. Fakt dost podivný fakta.

quentos

konspirační teorii ano, ale ne se zednáři a ilumináty. Četl jsem zajímavý, ba strhující článek o tom, že to má na svědomí Bush spolu s kongresem a vládou – USA tehdy tlačil termín zaplacení jakéhosi dluhu – 12.9.2001. Aby to nemusel platit, resp. odlákal pozornost jinam a spoléhal, že se na to zapomene, neváhal den předtím zmařit tolik lidských životů…
Doplňuji:
nešlo o jen tak ledajaký dluh, byla to astronomická částka.

briketka10

jak píše quentos měla to na svědomí tehdejší
vláda a ta videa byla i natočená hovořilo v nich
spoustu hasičů o tom, že sloupy v budovách
byly podřezané a nemohly se jen tak zřítit samy
od sebe jen nárazem nějakého „malého“ letadla !!

M.

Rozhodně si nemyslím, že by to byli terosisti nebo dokonce jen blbá náhoda. Navíc pokud se o to trochu zajímáš, tak muž, co rozhlásil, že to zavinili sami američané, se našel mrtvý se svými dětmi a psem. Označeno jako sebevražda.
Illumunáty bych řadila jinam než do této záležitosti.

anonym

Nevím jestli věřit konspiracím, ale dodnes je mi divné, že budovy měly implozi, zhroucení do sebe. Při nárazu letadla je poškození budov jednostranné a zhroucení do sebe mi tomu neodpovídá. Na jednom videu, viděl jsem jich dost, je vidět výbuch na spodku letadla těsně před nárazem.

mosoj

Doporučuji .

http://www.be­letrie.eu/kni­hy/neviditelne-fronty.html

antík

Takže věříte konspiračním teoriím ? Já myslel že většina lidí tomu nevěří

briketka10

antik,
všechny sekty hýbou kauzami v USA a nejen tato..
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sku­ll_and_Bones

antík

Quentos- Bush a polovina vlady usa patrila k sekte skull and bones, coz je sekta na yaleske univerzite a jsou tam sami bohaci s neuveritelnym jmenim a zalozil ji Russel, nemuze hybat kauzami v USA ?

quentos

jo, tak to je klidně možný…

mojitek

obávám se že všechno je možný…

JájsemRaibek

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Zl7ua9ZJip0
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6dHUCFpno9U