afro.minerva

Věříte homeopatii a homeopatům?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Určitě ne. Homeopatika jsou složená z velice slabého roztoku rostlinných výtažků – tak slabého, že v jedné dávce není z rostliny takřka nic, vody a cukru. Něco takového opravdu nemá šanci někoho vyléčit a už vůbec ne univerzálně. U homeopatického léčení více než na požívání homeopatik, záleží na síle vůle a rozhodnutí pacienta. To je sice důležité i u jiných způsobů léčení, ale u některých chorob je léčení pouze „silou vůle“ docela riskantní.

Další odpovědi
anetadela1

Ani ne, když poslouchám známou jak do svý dcery pořád cpe homeopatika, protože je pořád nemocná, tak se mi to zdá naprd.
Jediný co pomohlo mojí malý dceři jsou homeopatický tabletky proti zvracení v autě. Ale už je ani nepotřebuje, už nezvrací.
Takže ne, nevěřím. Radši si nechám předepsat léky od doktora 🙂

anonym

Jestli se nemylim tak je to prirodni lecba,bylinky atd.Tito homeoptici se plati,a o lecbe bylinami se da lecit doma,podle zdroju bylinarek.Nevim zda se mylim,jestli ano tak mne opravte.Bylinarky jsou registrovani a pomohou i radou a sem tam i ja dam prednost byline.Homeopa­tici?Beru za bysnys.

dagry

Já se snažím věřit, ale je fakt, že mi nikdy nic až tak moc nepomohlo. Akorát jsem byla lehčí o pár 100,– Kč.

Michal

Nevěřím!

anonym

Moc ne.Snad ve smyslu-„Věř a víra tvá tě uzdraví“. Víra(nemyslím jenom v Boha) je strašidelně silný fenomén.Lidé jsou ochotni a schopni uvěřit snad čemukoliv.
A jakmile uvěří-je z toho pro dotyčného realita. Není to zas až tak dlouhu, co lidé Věděli,že Země je placatá a Slunce obíhá kolem ní.

libunna

Ano, věřím.Homeopatická léčba vyléčila synovi moluska .Homeopatika nahradila silná antibiotika,která syn opakovaně užíval. Naordinovanými homeopatiky se vyléčil ze všech neduhů a již několik let je zdráv.