Avatar uživatele
afro.minerva

Věříte homeopatii a homeopatům?

Věříte homeopatii a homeopatům?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5169 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nuk nuk

Určitě ne. Homeopatika jsou složená z velice slabého roztoku rostlinných výtažků – tak slabého, že v jedné dávce není z rostliny takřka nic, vody a cukru. Něco takového opravdu nemá šanci někoho vyléčit a už vůbec ne univerzálně. U homeopatického léčení více než na požívání homeopatik, záleží na síle vůle a rozhodnutí pacienta. To je sice důležité i u jiných způsobů léčení, ale u některých chorob je léčení pouze „silou vůle“ docela riskantní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anetadela1

Ani ne, když poslouchám známou jak do svý dcery pořád cpe homeopatika, protože je pořád nemocná, tak se mi to zdá naprd.
Jediný co pomohlo mojí malý dceři jsou homeopatický tabletky proti zvracení v autě. Ale už je ani nepotřebuje, už nezvrací.
Takže ne, nevěřím. Radši si nechám předepsat léky od doktora 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jestli se nemylim tak je to prirodni lecba,bylinky atd.Tito homeoptici se plati,a o lecbe bylinami se da lecit doma,podle zdroju bylinarek.Nevim zda se mylim,jestli ano tak mne opravte.Bylinarky jsou registrovani a pomohou i radou a sem tam i ja dam prednost byline.Homeopa­tici?Beru za bysnys.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Já se snažím věřit, ale je fakt, že mi nikdy nic až tak moc nepomohlo. Akorát jsem byla lehčí o pár 100,– Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nevěřím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Moc ne.Snad ve smyslu-„Věř a víra tvá tě uzdraví“. Víra(nemyslím jenom v Boha) je strašidelně silný fenomén.Lidé jsou ochotni a schopni uvěřit snad čemukoliv.
A jakmile uvěří-je z toho pro dotyčného realita. Není to zas až tak dlouhu, co lidé Věděli,že Země je placatá a Slunce obíhá kolem ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
libunna

Ano, věřím.Homeopatická léčba vyléčila synovi moluska .Homeopatika nahradila silná antibiotika,která syn opakovaně užíval. Naordinovanými homeopatiky se vyléčil ze všech neduhů a již několik let je zdráv.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek