Veřejná sbírka

# Je mi cikánů / romů / vážně líto.
# Jsou neuvěřitelně utlačovaní všude kam přijdou.
# Navrhuji tedy uspořádat celoevropskou sbírku.
# Zakoupit odpovídající území v Rusku nebo Austráli.
# Přidám na stany, maringotky a vysokou zeď (pro jejich bezpečí).
# Doprava do nového domova by měla být zdarma.
# Takhle by konečně dostali reálnou a čestnou možnost ukázat celému
# světu,jak dokáží žít bez nás, tyranů a rasistů.
# Nakonec doporučuji zavést do jejich území vízovou povinnost, aby
# jsme je tam nemohli jezdit obtěžovat.
# TO JE NÁPAD!!! Přidáš se??

Nejlepší odpověď
Jikra

Já taky jo!

Další odpovědi
arygnoc

jo.

iceT

Škoda Ruska nebo Austrálie,tak raději nějaký hoooooodně opuštěný ostrov hoooooodně daleko od pevniny.Ještě by mohli doplavat…

Danča84

Jasněěě!!! Jdem. Zbylo nám trochu heblu, můžu darovat na tu zeď:-)))

dědapetr

Podpora 100%