hanesinho

Velikost terária pro chameleony

Ahoj, mám v plánu si domů koupit chameleona. Hodně jsem si o jeho chovu přečetl na internetu a pod. takže v tomto nemám problém ale trošku váhám s velikostí terária. Údaje na internetu se hodně liší. Takže se ptám ještě tady jaká velikost terária je vhodná pro chov 1 chameleona?

Odpovědi
Lucijej

Obecně platí, čím více prostoru mu poskytneš tím lépe.
Základna 60×60, výška taky 60, ale lepší 100 cm. Spousta vodorovných a šikmých větví na prolézání – málokdy slézají na zem.

Zdroj: Encyklopedie teraristiky – Eugne Bruins, nakl. Rebo 2005

Lleni

Ty se máš;)))))
Myslím že by ses měl zeptat toho od koho ho kupuješ;))))
Oni ti poradí protože se tim také zajímají;))
Ps:taky bych chtěla chameleona;)))