Avatar uživatele
anonym

Velice by mne zajímalo, co říkáte, že máme nového LEADRA?

nový leadr na odpovědi.cz
Doplňuji:
No vidíte,já jsem si myslel,že si tady přečtu,že si to třeba zaslouží,za to jak se snaží každému pomoci,a vy nakonec uděláte ze mne toho špatného,já co si myslím,tak napíšu,že v tom někdo hledá něco jiného to je jeho problém,hlavně,že jsou tady uživatelé,kteří „panenku"napa­dají,ale v jinotajích,"sty­lem však jistě víte o koho jde“ atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

můj názor je ten,že je jedno jestli bude kandidovat Franta,nebo Karel. Každopádně p. Nečas mi přijde lepší než Topol
Doplňuji:
Aha,já myslela,že vy o politice,tak to jsem zcela mimo mísu…pardon

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Napadla mě latinská přísloví.

Lid chce být klamán, tedy je klamán.
V každé výhodě je nevýhoda.

Přiznejte si upřímně, zda Vám záleží na úrovni stránky, na kvalitní odpovědi, nebo jsou pro Vás důležitější body získané za jakoukoliv cenu?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
standa

Bade, mrkněte do Diskuze k této otázce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nového máme ,ale se stejným myšlením

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Osobně si Bade myslím že tu nic kladně napsaného na mě neuvidíte.já dostávám meily že jim má otázka pomohla a jsem za to ráda.Je tu hodně zášti a závisti ti co tuto vlastnost zde mají tak vijou o kom je řeč .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Asi jste to nedomyslel. Jakým právem hovoříte
za ostatní účastníky totohoto fóra. Nebo to fórum vlastní ODS to snad ne. Můj lídr to nebyl tak jakto že „máme“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Jestli BADE,myslíš Lídra strany,lídr ten to
nezachrání,budou volby,bude MAZEC,to zas bude
tanec,jedné straně,z té MAZURKY,bude DOZAJISTA,
NANIC!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Už toho nechte,vždyť venku je tak krásně…

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GangstaHelper

Bade, stando, takovéto KRAVINY by se neměly probírat ani v odpovědích, ani nikde jinde (veřejně).

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

Pro mě je obsah těchto debat úplně vedlejší…, já jsem rád, že si docela dost uživatelů všimlo, že existuje tato sekce DISKUZE K OTÁZCE.

A jestli této OSVĚTĚ pomůže debata o nekonečném vesmíru nebo o lídrovi na odpovědích je mi úplně jedno 🙂

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

já už jsem párkrát koušela dizkutovat,ale vedla jsem pouze monolog

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Tak už vím o co šlo,není to Bade hloupé????
Zdáli jste se mi tady,jako fajn komunita,prostě pár lidiček,kteří rádi někomu pomohou,no a nakonec je to jenom soutěž,kdo z koho…

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

ano, pro někoho ano, ale Panenka je pouhopouhým důkazem této soutěže kdo s koho, snažící se o bod za odpověď i za cenu špatné či zavádějící odpovědi.

před 5140 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

jen bych chtěla ještě dodat že tu nejsme od toho aby jsme se tu pomlouvali nebo něco na sebe házeli,ale od toho abychom setu lidem pomohlo .

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

můžete mi prosím vysvětlit o co tu jde,jsem nějaká natvrdlá,kdo koho pomlouvá??? Vůbec tomu nerozumím

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

jsem asi vážně pitomá,ale o co tu jde???

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Já na to Bade neříkám nic je mi jedno kdo tu bude nebo je lídrem.Se standou absolutně v jeho názoru souhlasím.

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

Bade, Bade…, fakt si nemyslím, že tyto „otázky“ (ať už si o Panence myslíme co chceme) patří mezi ty, které tady chceme číst. A doufám, že nemluvím jen za sebe.

Ale je to vaše volba a pokud vám toto téma příjde veledůležité, tak prosím…

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

dovolte abych se zasmál,takže ja chtěl vědět jak to ty naší „panence“ přejete,tak to není téma důležité,tak se jenom podívejte na sr.čky tady odpovídáte ostatní a je vám jedno co to je za otázku,hlavně,že odpovíte,to jste mne tedy pobavil.

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
standa

ale, ale… vedle jak ta jedle 🙂 Já vůbec neřeším panenku…

Jen si myslím, že váš dotaz na nového leadra má dosta znaků na to, aby se probíral na jiném foru než mězi standardními a obecnými otázkami…, prostě aby se ´propral´ zde v sekci Diskuze k otázce. Nic víc a nic míň jsem ti nemyslel. A ostatní sračky teď nehodnotím… a nejspíš máte pravdu.

před 5142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek