Vejce nebo slepice, co bylo driv?

Ja bych chtel vedet co bylo driv? vejce nebo slepice? a proc …

Nejlepší odpověď
Facebook radí

Vejce bylo dříve, neboť vejce patří už dinosaurům, zatímco slepice v té době ještě neexistovala

Další odpovědi
Jivinho

Pokud myslíte jakékoli vejce, tak bylo vejce dřív. Pokud myslíte slepičí vejce, byla dřív slepice, protože se vyvynula slepice a na rozmnožení potřebovala vejce.

Luciefie

rozhodně bylo dříve vejce…

Krugerka

určitě vejce!:D

Lucka1985

je to dost sporná otázka. tipuju slepici:-)) ale jak to bylo doopravdy, to se nikdy nedozvíme.