Rokio

Vedu já nezřízený život?

Jediné moje větší mínus je závislost na internetu a na youtube a na vzdělání (poznámka: Studium mě baví více než práce, a proto nepracuji). Jinak mám také další chyby, ale ty jsou v normě.

Jinak nejsem závislý na žádné droze (ani na alkoholu a cigaretách), nehraji automaty, nepáchám trestnou činnost, neopatřuji si finanční prostředky nekalým způsobem a nepromrhávám rodinný majetek.

Nejlepší odpověď
Muffz

Vedeš obyčejný život, jen ho vedeš skrz internet, kde ti dělá dobře částečná konverzace s jinými lidmi, proto máš potřebu pokládat zde otázky, které jsou nesmyslné a nedůležité. Není to ani pokus o trollování, spíš jak o potřebu jekéhokoliv kontaktu s lidmi.

Další odpovědi
Altair-AC

Plně souhlasím s Maffz.Jsi introvert ,autista či něco jiného ,kvůli čemu nemůžeš komunikovat s lidmi normálně mezi 4 ma očima a musíš přes internet…