Tonda Káňa

Věděli jste, že vedení Odpovědi.cz sídlí v Hradci Králové?

Mně napadlo si to vyhledat, kde sídlí, a našel jsem zde https://www.fir­my.cz/detail/13032067-odpovedi-cz-hradec-kralove.html adresu Škroupova 631/6, 500 02 Hradec Králové. Dokonce tam na tom webu je i obrázek místa, kde vedení sídlí. Vím, že to není nijak důležitá otázka, ale přijde mi to zajímavé. Vědeli jste to vůbec?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nevěděl. Děkuji za info.

Další odpovědi
elkon

Není to důležité, je mi to jedno, k ničemu to nepotřebuji.

jirka F

Už dávno jsem si to vyhledal také tam jezdím do FNHK. Kvůli injekcím léku na RS(rostroušenou sklerózu)

Savier

Škoda. To je jediné slovo které mě napadá. Kdyby sídlili třeba v Ostravě, tak tam zajedu je pozdravit :)

df

Jak víš, že tam nemají jen oficiální sídlo? Vedení klidně může hnít s pupkem doma v obýváku na sedačce a čumět na ordinaci v růžové zahradě s braníkem na stole. Tak nějak si představuji i tebe

Drap

Ano. Kdysi bylo možno vidět i majitele v televizi, při vysílání dne D

Pepa25

🙂 Tos opravdu objevil Ameriku! Stačí na kterékoliv stránce tohoto webu kliknout úplně dole na „Kontakt“ a je to tam také …

Kelt

Pokud sídlí vedle v ulici, nebo v Sydney, tak je mi to jedno.

plebs

Pernikáři říkají sousedům v HK Votroci

Tonda Káňa

Drap, to nechápu. Jako že to byl novinář?

Drap

Ne, byli tam jako hosté a představovali tyto stránky

Tonda Káňa

A nevíš přesnou epizodu a sérii?

Tonda Káňa

Elkone, děkuji za názor, ale já tvoji odpověď také nepotřebuji, neodpovídáš na otázku. Tvá odpověď je tedy zbytečná. Chápeš to??

Nahlášeno.

Tonda Káňa

Jirko, to sem nevěděl že máš roztroušenou sklerózu. Buď pevný. Přeju ti hodně sil. 💪