cappuccino

Vedeli jste, ze vas pupik je stejne jedinecny jako otisky prstu a ze obsahuje nesmirne mnozstvi bakterii?

Zajimavy clanek:
https://www.ma­minka.cz/clanek/9-faktu-o-pupicich-ktere-vas-sokuji-a-prekvapi

Nejlepší odpověď
Disraeli

Jo, stejně jako celá DNA; barva oči a ‚složení‘ duhovky, barva a struktura vlasů (ve skutečnosti neexistuje zcela identický odstín – ani zděděný), barva kůže jako i znaménka, jazyk, vzhled/design pohlavního orgánu, řitní otvor,… když už jsme u toho, co má každý člověk na těle jedinečné. 🤣😅😆

Další odpovědi
Filip84

Jasně, že věděl. 😃 A ty bakterie nechej, to tam má bejt, respektive není špatné, čas od času, ten pupek pročistit, ale nesmí se to moc přehánět, jinak se zanítí a vznikají z toho nepěkný věci, které mohou vyústit až v zánět pobřišnice (in extremo). Velmi často platí ono „blahoslaweni chudj duchem gsau, anžto gegich králowstwj nebeský gest“: nic neví, neřeší, a o pupku nic neví od věku kojeneckýho až do svý smrti. 😅

Ale jak už Ti napsal Disraeli: takových věcí, na těle lidským, je.

Tak klasika je třeba ucho, že? Ucho je u každýho člověka silně jedinečné, a při různých těch mordech ošklivých se dá, skrze to ucho, i člověk identifikovat (nebo se to dělalo, než znali ověření skrze DNA, nebo když vzorek DNA ku porovnání není).

Anebo antropometrická měření (no, Alphonse Bertillon), to má pořád ještě svý místo.

Holt, co člověk, to originál.

da ny

To dá rozum, když víme, jak vzniká 😉
Ano vím
Lidé v tom místě mívají „špunt“ špíny.

paul1

Jo někde jsem o tom slyšel. Na prvním místě jsou prý ústa, na druhém špína za nehty a na třetím pupík.

elkon

Mě zajímal pupík jen když jsem měl pupeční kýlu.

Drap

Ano, už jsem to někde četl.