Avatar uživatele
cappuccino

Vedeli jste, ze vas pupik je stejne jedinecny jako otisky prstu a ze obsahuje nesmirne mnozstvi bakterii?

Zajimavy clanek:
https://www.ma­minka.cz/clanek/9-faktu-o-pupicich-ktere-vas-sokuji-a-prekvapi

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, Filip84, Disraeli před 103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Disraeli

Jo, stejně jako celá DNA; barva oči a ‚složení‘ duhovky, barva a struktura vlasů (ve skutečnosti neexistuje zcela identický odstín – ani zděděný), barva kůže jako i znaménka, jazyk, vzhled/design pohlavního orgánu, řitní otvor,… když už jsme u toho, co má každý člověk na těle jedinečné. 🤣😅😆

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jasně, že věděl. 😃 A ty bakterie nechej, to tam má bejt, respektive není špatné, čas od času, ten pupek pročistit, ale nesmí se to moc přehánět, jinak se zanítí a vznikají z toho nepěkný věci, které mohou vyústit až v zánět pobřišnice (in extremo). Velmi často platí ono „blahoslaweni chudj duchem gsau, anžto gegich králowstwj nebeský gest“: nic neví, neřeší, a o pupku nic neví od věku kojeneckýho až do svý smrti. 😅

Ale jak už Ti napsal Disraeli: takových věcí, na těle lidským, je.

Tak klasika je třeba ucho, že? Ucho je u každýho člověka silně jedinečné, a při různých těch mordech ošklivých se dá, skrze to ucho, i člověk identifikovat (nebo se to dělalo, než znali ověření skrze DNA, nebo když vzorek DNA ku porovnání není).

Anebo antropometrická měření (no, Alphonse Bertillon), to má pořád ještě svý místo.

Holt, co člověk, to originál.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

To dá rozum, když víme, jak vzniká 😉
Ano vím
Lidé v tom místě mívají „špunt“ špíny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jo někde jsem o tom slyšel. Na prvním místě jsou prý ústa, na druhém špína za nehty a na třetím pupík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Mě zajímal pupík jen když jsem měl pupeční kýlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, už jsem to někde četl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek