bolak

Věděli jste, že se dá otázka která už byla doplněna, pošoupnout znovu nahoru?

Člověk by řek, že už ho tu nic nemůže překvapit, a bác ho, najednou skoro po roce zjištuju, že jsou tu funkce o kterých jsem dosud neměl tušení :))
Doplňuji:
Dáte „Upravit otázku“, jako kdybyste ji chtěli doplnit a odkliknete na odeslat. Pokud už jste ji jednou doplňovali, tak vám ji to sice doplnit nenechá, nicméně ji to pošoupne na začátek fronty, jako kdyby byla právě doplněna („Doplněna před 0 min“)

Je to dobrý v tom že když vám nikdo prve neodpoví, tak ji můžete znovu a znovu pošoupnout.

Nejlepší odpověď
Hykam

Zrovna na to koukám jak puk na otázce pod touto
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jednoduchy-obvod-na-stridave-rozsveceni-zarovek
Píšou doplněna, ale takhle jsem ji viděl už někdy před 4 dny.

Další odpovědi
terry

Jasně.
Konečně si někdo uvědomil, že doplněná otázka, která je kdesi už nemá větší smysl, když ji skoro nikdo nevidí.
Doplňuji:
Takže se můžeme těšit, že tu třeba budou kolovat po nějakou dobu stále stejné otázky. které neuspokojí tazatele.

briketka10

jsem to zkusila a člověče smekám klobouk !!
mám tu svou otázku vejš hele hele ..
Doplňuji:
jo jo díky tobě jsem si ji dala už nahóru koukej :O

kapka

Tak to bychom mohli hrát hru " Kdo výš vyskočí", ne? 🙂

manon

Nevěděla – jak? Nemám na čem odzkoušet – tak se pochlubte :)

Sůwa

Dík za skvělý typ, zatím jsem to využít nemohla, protože už byla moje otázka uzavřená. Jen aby to nesloužilo jako nástroj k dodatečnému smazání, kdyby mazalovi něco náhodou uniklo 🙂

beer

Nevěděl, ale právě vyzkoušel a funguje))

Lenča59

Týýýjo =O seš dobrej! Já vždycky byla naštvaná že už otázku nemůžu doplnit a že mi na ni už nikdo neodpoví >=O pááni, díky si génius =) :D

Pájo

Já to vím. Už jsem byl jednou před nedávnem dotazován, proč opakuji tutéž otázku.

alexandra

Dobrý… Já věděla,že si mi šoupne jenom když doplním dotaz.Tak to je fajn.Jdeme posunovat.

briketka10

kapko nebo Kloboučku HOP nám se ztratil ten můstek,
asi tak, jako, když ségra snědla žlutou figurku od člobrda
a to bolak pak rozseknul v mý gratulaci já myslela, že spadnu
ze židle:dyť ste z jednoho vejcete, tak je to snad jedno která
ne?ale umím si to živě představit, jak to z ní vylezlo, rodiče se
na sebe tak podívali, obejmuli se, měli z toho obrovskou radost,
a pak se otočili směrem k nočníku a ségra už ji měla zase v sobě…

znáš ho viď..

bolak

jo!!, myslel sem to tak jak říká miňonka, ta otázka jde posouvat navrch fronty pořád a pořád dokola, donekonečna, nebo spíš do tý doby než se automaticky uzamkne :)

ste si snad všimli, že už je to její 4 premiéra :))

briketka10

všimla, ale nepočítám kolikátá
je myslím, že ji můžeš zamknout
i ty nemusí se točit toč kolotoč ☺

anonym

ja bych se primlouvala, aby jste to porad posoupaval az do te doby, dokud vas neohvezdickuji i manzele Kodexovi !! :)
diky .. -iv-

RedC22

To's neměl takhle veřejně publikovat. Takhle ten bug někdo opraví.

bolak

prosimtě a kdo? :D :D

manon

Nikdo ho neopraví, ale nejspíš ho občas někdo zneužije – použije :) Bude to zajímavá sonda :D

led

už sa teším na tie predbehovania
Já chcem odpoveď, Ja som tu bola v rade… Ako na pomaranče v 60-tych rokoch :)

briketka10

no jo,ale tak je to už od začátku néé?

bolak

to je možný, ale já to nevěděl :) to kdybych věděl tak vyhrabu svoje starý otázky a doplňuju a doplňuju je pořád dokola, dokud nedostanu hvězdičku :)

3. leden 2013 – bolak právě objevil ameriku

annas

Já to vím užá dávno, i když využívám málo. Naučila jsem se to od výjimečného uživatele, který to již dlouho praktikuje… Všimla jsem si, že za původní otázku nedostal ani jeden bod, ale doplnil , posunula se a … Nebo naopak, dostane body, pak vloží v dodatku něco jedovatého, s čímž by třeba mnohdy někteří nesouhlasili …:-))

manon

annas: Ale ono nejde jen o to, posunout 1× dopředu doplněním – jde o to, že lze posunout dopředu ještě podruhé. Tos už někdy zkoušela?

annas

Ad manon. To jsem nezkoušla, špatně jsem četla. Domnívala jsem se, že jen po jednom doplnění. Někdy se může hodit. Teď si uvědomuji, že jsem si toho u někoho všimla, ale nebyla jsem si jistá, zda jsem se nezmýlila. Díky.

manon

annas: bolak právě předvádí v praxi :)

annas

Už jsem zaregistrovala. 🙂

briketka10

budeme slavit huráá

manon

bolak: Heezkýýý :D

pusinka50

Klucí vyzraďte jak se to dělá!? 🙂

briketka10

hele, je to na nic, co z toho budeme mít, když si tu
budem předhazovat furt stejný otázky na jedný stránce
pořád dokola, no né to by to by z nás ostatní zešíleli ..

Hykam

zkusil jsem to a funguje to 🙂

manon

:) Jojo, za to máš hvězdu.

Hykam

Děkuju 🙂

briketka10

panenko skákavá o tom nemám šajnu :O