Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Dost nešťastné přirovnání. Obzvlášť když princ Philip byl vtipálek, který vždycky politicky nekorektně mluvil o barvě pleti. Jednou na recepci s poslanci britského parlamentu oslovil černocha-poslance a ptá se ho bezelstně: „A kterou africkou zemi v parlamentu zastupujete?“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Úmrtí feťáka a rapera je tragické? To snad ne. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Kdyby všichni podobní na celém světě vyhynuli během jediné hodiny, ani by to se mnou nehnulo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Speed77

Zajímavé srovnání. -.-
Srovnávat smrt prince z královské rodiny se smrtí nějaké raparské smažky.

Upravil/a: Speed77

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To nelze přirovnávat. Feťáků škoda není.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

https://youtu­.be/cB4TUza4Fs0?t=168 ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nevěděl. Přeji mu upřímnou soustrast a projevuji kondolenci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nějak nerozumím otázce.
„…k dalšímu tragickému úmrtí“ – označuješ smrt prince Filipa jako (první) tragickou? Proč? Tragická smrt sice není nějaký odborný pojem, ale užívá se ve spojení se smrtí následkem úrazu v důsledku nějaké tragédie. Pokud vím, nezemřel tragicky, ale nemocí spolu s důsledkem vysokého věku. A že ten blb z odkazu si způsobil infarkt z fetu, to bych taky jako tragédii nebral, spíše jako bonus pro lidstvo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Speed, pro mě je člověk z masa a krve. A zajdu tak daleko, že si troufnu tvrdit, že je VŽDYCYNKY ČERVENÁ.

Rapera odsoudíš, princ ti nevadí… vÍŠ, CO MŮŽE MÍT TAKOVÝ RAPER PENĚZ?

před 1112 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Zjentek: Tohle video tě jistě potěší. Prachatí hiphopeři kupují nemovitost v LA. Je tam James Corden, takže o zábavu postaráno: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1LmXXJJTOrc

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Bomba. Škoda, že špatně rozumím. (; (; (;

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

To víte, hoši: na černošských životech prý záleží.:-)

před 1112 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Speed77

Je mi úplně volné, že je černý nebo kolik měl peněz, ale srovnání je prostě úplně mimo mísu.
Jasně, že každý je z masa, kostí a krve… jenomže na tom nezáleží a jde jen o to, jací to byli lidi. Feťák a raper (ok, to druhé až tolik roli nehraje, i kyž já třeba rap nesnáším) s prohýřeným životem… o mrtvých jen v dobrém a na místě by měla být patřičná úcta nebo minimálně žádné pomluvy, ale nemyslím si, že předávkování nějakého feťáka je nějaká tragická ztráta (natož srovnatelná s druhým případem).
Kolika černých osobností, herců, politiků a mj. hlavně i Mandely mi bylo líto. Úplně se*u na to, jakou kdo má barvu kůže. Ale feťáci, ani rapeři, nemachrovaní, potetovaní, vulgární a nemorální, kriminálníci, šířící chaos můj respekt nemají a už vůbec ve mně nevzbudí lítost a smutek.
Byl to populární raper. To je všechno, co s mu dá říct „k dobru.“ Jinak feťák a zločinec.

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Bude to takhle: nechť hodnodí ti, jímž na mrtvých skutečně záleželo. Neznalci a „domněnkáři“ nechť se soudů zdrží navěky.

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Feťák má stejné právo být milován. Bohužel „nemilovaný“ se často upne k fetu. Ovšem k tvému příspěvku koment nemám. Není k tomu důvod. Skrze svůj věk jsem dávno pochopil, kdo jsou skutečné zrůdy (lumpové a hajzlové) tohoto světa přetvařovačů. Taky vím, že SKUTEČNĚ UBLÍŽIT dokáže slaboch, který nikdy nevynikal v tělocviku. To (až na malé výjimky) JE DANÉ!

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek