Ametyst

Dost nešťastné přirovnání. Obzvlášť když princ Philip byl vtipálek, který vždycky politicky nekorektně mluvil o barvě pleti. Jednou na recepci s poslanci britského parlamentu oslovil černocha-poslance a ptá se ho bezelstně: „A kterou africkou zemi v parlamentu zastupujete?“ 🙂

Další odpovědi
Kepler

Úmrtí feťáka a rapera je tragické? To snad ne. Kdo chce kam, pomozme mu tam. Kdyby všichni podobní na celém světě vyhynuli během jediné hodiny, ani by to se mnou nehnulo.

Speed77

Zajímavé srovnání. -.-
Srovnávat smrt prince z královské rodiny se smrtí nějaké raparské smažky.

elkon

To nelze přirovnávat. Feťáků škoda není.

aliendrone

https://youtu­.be/cB4TUza4Fs0?t=168 ;) :)

Rokio

Nevěděl. Přeji mu upřímnou soustrast a projevuji kondolenci.

cochee

Nějak nerozumím otázce.
„…k dalšímu tragickému úmrtí“ – označuješ smrt prince Filipa jako (první) tragickou? Proč? Tragická smrt sice není nějaký odborný pojem, ale užívá se ve spojení se smrtí následkem úrazu v důsledku nějaké tragédie. Pokud vím, nezemřel tragicky, ale nemocí spolu s důsledkem vysokého věku. A že ten blb z odkazu si způsobil infarkt z fetu, to bych taky jako tragédii nebral, spíše jako bonus pro lidstvo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Speed, pro mě je člověk z masa a krve. A zajdu tak daleko, že si troufnu tvrdit, že je VŽDYCYNKY ČERVENÁ.

Rapera odsoudíš, princ ti nevadí… vÍŠ, CO MŮŽE MÍT TAKOVÝ RAPER PENĚZ?

Ametyst

Zjentek: Tohle video tě jistě potěší. Prachatí hiphopeři kupují nemovitost v LA. Je tam James Corden, takže o zábavu postaráno: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1LmXXJJTOrc

zjentek

Bomba. Škoda, že špatně rozumím. (; (; (;

Ametyst

To víte, hoši: na černošských životech prý záleží.:-)

Speed77

Je mi úplně volné, že je černý nebo kolik měl peněz, ale srovnání je prostě úplně mimo mísu.
Jasně, že každý je z masa, kostí a krve… jenomže na tom nezáleží a jde jen o to, jací to byli lidi. Feťák a raper (ok, to druhé až tolik roli nehraje, i kyž já třeba rap nesnáším) s prohýřeným životem… o mrtvých jen v dobrém a na místě by měla být patřičná úcta nebo minimálně žádné pomluvy, ale nemyslím si, že předávkování nějakého feťáka je nějaká tragická ztráta (natož srovnatelná s druhým případem).
Kolika černých osobností, herců, politiků a mj. hlavně i Mandely mi bylo líto. Úplně se*u na to, jakou kdo má barvu kůže. Ale feťáci, ani rapeři, nemachrovaní, potetovaní, vulgární a nemorální, kriminálníci, šířící chaos můj respekt nemají a už vůbec ve mně nevzbudí lítost a smutek.
Byl to populární raper. To je všechno, co s mu dá říct „k dobru.“ Jinak feťák a zločinec.

zjentek

Bude to takhle: nechť hodnodí ti, jímž na mrtvých skutečně záleželo. Neznalci a „domněnkáři“ nechť se soudů zdrží navěky.

zjentek

Feťák má stejné právo být milován. Bohužel „nemilovaný“ se často upne k fetu. Ovšem k tvému příspěvku koment nemám. Není k tomu důvod. Skrze svůj věk jsem dávno pochopil, kdo jsou skutečné zrůdy (lumpové a hajzlové) tohoto světa přetvařovačů. Taky vím, že SKUTEČNĚ UBLÍŽIT dokáže slaboch, který nikdy nevynikal v tělocviku. To (až na malé výjimky) JE DANÉ!