sesednizkola

Věděli jste, že název TV Smíchov nemá s pražským Smíchovem nic společného?

Celou dobu jsem měl za to, ze se jedna o regionální televizi Smichova, neco jako byla televize Prahy 13 a podobne ptakoviny a pred nedavnem jsem byl slusne vyveden z omylu. Jsem jediny komu to, ze je to od slova smat se, nedoslo hned? :D

Nejlepší odpověď
marci1

Věděla. TV Smíchov má opravdu název od „smáti se“. Bývají tam komediální seriály. 🙂

Další odpovědi
quentos

Nejsa nikdy příliš televizní fanda, neměl jsem o tom ani potuchy.