BaronKrášlil

Věděli jste, že klíšťata dokážou přežít i během praní v automatické pračce a že vydrží až 3 týdny pod vodou?

Zdroj: https://www.i­rozhlas.cz/ve­da-technologie/pri­roda/veda-pro-deti-jsou-klistata-necim-uzitecna-nebo-jen-skodi_221106164­5_kac

Odpovědi
Filip84

Jako jak, v automatické pračce?

Kdyby se dostal klíšť do Leintuchů, tak já peru Leintuchy na 95°C, a ta vyvářka trvá tak hodinu. Už chci vidět, jak klíšť přežije, když ho povaříš jednu hodinu! 👌🤪

A jak by se jinak dostal do oblečení? To moc nedává sensus, tohle řešit.