Džanička

Večerníček

Co si myslíte o dnešních večerníčkách?Včera jsem se se synem dívala,a je to katastrofa,kolikrát ani nepoznám co co je,to za našich let to bylo o něčem jiném,ale dneska…Děs.

Nejlepší odpověď
quentos

Za našich mladejch let to mělo takovou kvalitu, že český večerníček znal celý svět … asi jim dnes už dochází fantazie.

Další odpovědi
vagra

Máte pravdu.
Nechápu dramaturgy,od­povědné za večerníčky.Chtějí být mermomocí světoví a přitom jimi kazí vkus našich dětí.
Vždyť máme Krkonošské pohádky,Rákos­níčka,Křemílka a Vochomůrku,Králíky z klobouku a spousty dalších českých večerníčků,kterým se ty zahraniční, nemůžou vyrovnat ani náhodou.

anonym

Podepisuji:nase oblibene pohadky ovci babicky,o klukovi z plakatu,broucci dnesni slataniny nemaji s pohadkami na dobrou noc temer nic spolecneho.

panenka

Moje děti hlavně ten nejmladší se taky dívá na Večerníčky a pak mu to ještě v 19:00 přepínám na Barandov kde mu běží CHIP A DALE a pak Šmoulové.Je pravda že za nás bylo více pěknějších pohádek.

anonym

jak ktere vecernicky nektere jsou dobre a vtom mate pravdu,vetsinou jsou to ty starsi,ale treba mrnousci z barandova stoji za to

kapka

Netýká se to jen večerníčků, že úroveň klesla. A popravdě, tam se to dá ještě těch 8 minut vydržet, ale kolikrát ty současné hrané celovečerní pohádky, na to už se teprve nedá koukat. Taky se ptám proč?
DVD s různými pohádkami, i těmi krásnými večerníčky, se dá sehnat na www.zemepohadek.cz a pak někdy v Levných knihách.

iceT

hajny robatko,rumcajs,pat a mat,jaja a paja,kubula a kuba kubikula,kata a skubanek,bob a bobek,o zviratkach pana krbce,o male carodejnici,bolek a lolek plus vyse zminovane,to jsou vecernicky na ktere jsem se rada divala ja. dzanicka ma pravdu,dnesni pohadky za nic nestoji.

elektrikář

Scháněl jsem to na DVD ale nikde už to nemají.Ví někdo jak se dají koupit???

verka

Jako malé se mi nelíbily pohádky od Andersena a obrázky Jiřího Trnky, až později jsem je pochopila. Nebo Alenka a její příběh, to mi taky nic neříkalo. Asi si každý musí najít tu správnou dobu a ten správný kanál.
Není nad Krtečka!