Julinka2009

Ve třídě se mi líbí kluk, ale on se mě normálně nevšimne. Jak ho mám oslovit nebo prostě zaujmout, aby se mě všiml?

13 let je nám oběma.

Nejlepší odpověď
Filip84

No, jasně, když jsi „Julinka2009“, to mne napadlo, že to asi bude ročník. 🙂 No, to mám starší telefon, doma, než jsi ty. 🙂

V tom věku? To se těžko radí, věř mi, že holky to mají, v tomto, „těžké“, i když je jim 2× tolik, mají takový ten pocit a výraz, prostě, to se nedá popsat, je to něco, jako když je v zelenině na krámě hmyz a „co to tam uklízíš?“, „co by, se podívej:“, „fúuuj“, ale chlap to neudělá. Ale jinak, samozřejmě, popsat to slovy nejde.

No, kluk ve 13 letech je stejné pako, všichni jsme byli, hormony, jedno s druhým, moc neví, ještě, co s tím, takže moc neočekávej, že něco „vycítí“ („Ty, když má třeba opice chuť na sex, jak to řekne opičákovi?“ „No, neřekne.“ „Tak jak to ten opičák pozná?“ „No, asi to vycítí, ne?“ „Hmm, a ty máš rýmu, nebo co!?“ 🙂 ).

Prostě najdi příležitost, při které budete oba sami, a nějak mu to řekni. Nic neriskuješ: maximálně Tě pošle víš kam. To ještě zažiješ mnohokrát, a věř mi: rozchodíš to! 🙂

Další odpovědi
paul1

Zkus si vzít na hlavu kulicha. Ne, to je fór, ale zkus nenápadně zjistit, co ho zajímá a možná by bylo úspěšné ho oslovit s tím, že toto zajímá i Tebe.

elkon

Když si tě nevšímá, tak jej nech být, všimne si tě jiný.

da ny

„Co je v domě/ve třídě, není pro mne!“
Nevnucuj se. Počkej, až uzraje čas a všimne si tě jiný kluk. Vyhneš se možnému, zbytečnému zklamání, odmítnutí, výsměchu. Komentářům spolužáků.