PanTauTau

Ve středu si dám poslední tabletku antibiotik-Penbene 1500000IU, je v pořádku od pátku nebo soboty konzumace alkoholu?

Odpovědi
ElonMusk

Pro tělo není konzumace alkoholu v pořádku nikdy, tělo chápe alkohol jako jed. Pokud jej vypijete až moc, tak si tělo řekne “Tak to by stačilo hošánku” a už bude mopem co vytírat. Alkoholy v našem těle (a v ČR) nechceme!

mosoj

Vyloučení rezidují antibiotika z krve trvá dva až tři dny. Nicméně klidně se ožer mně je to celkem jedno.

nyjono

Moc v pořádku to není, ale je to tvoje zdraví a t vůj život.
Když to bez alko nemůžeš vydržet.