Zlatonka

Ve škole máme za úkol zjistit, co nám na trhu chybí..

Jako ve smyslu např. Co nám chybí v elektronice, v domácnosti, v autech, prostě všude možně.. Prostě něco co by nám mělo to či ono ulehčit, pomoci apod.. Může to být i jednoduchá věc..

Nejlepší odpověď
anonym

Práce.

Další odpovědi
zzzzz

Já si pamatuji, jak za předchozího režimu, prodávali v bufetech čerstvě uvařené houskové knedlíky. Když ho mamka přinesla, byl ještě teplý. Mňam ten byl výborný. Toto se z trhu úplně vytratilo. Chybí mi to, dát si ke svíčkové ten „gumák“ z Tesca, to je hnus.
Jinak myslím, že trh je přesycen, nabídka silně převyšuje poptávku. Prostě nemáme peníze. Takže vlastně ještě ty peníze mi osobně na trhu chybí 🙂

brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

MK44

Možnost důstojné obživy pro lidi všeho vzdělání, schopností, věku a zdravotního stavu… Ovšem to není jednoduchá věc…

Reezo

chybí nám něco, co by dělalo za nás práci. Jinak až něco vymyslíš, tak si to nech pro sebe a uskutečni to 🙂 jinak ti může nekdo ukrást nápad a obohatit se na tvém nápadu

dudu

Zboží, které se nazývá peníze.