Ve kterých státech Evropy se dá chodit kamkoliv a hlavně celoročně a bez nachlazení pouze v trenkách?

Prostě pohoda jazz, ale na nohy snad aspoň nějaké žabky, protože vidím čím dál častěji na silnicích a chodnících střepy.

Odpovědi
Psychotic

Nachlazení je virové onemocnění, takže pokud kolem nejsou žádní lidé, můžeš chodit v trenkách v jakémkoli státě a nebát se ho. Bál bych se spíš podchlazení.

Tomu se nevyhneš asi nikde, o půlnoci v lednu je zima všude. Taky záleží na tvém metabolismu, váze a příjmu alkoholu.

ivzez

Ve všech státech Evropy. Stačí být dostatečně otužilý.
Nachlazení je nachlazení, nikoliv virové onemocnění.

Kamilunka

Myslím, že v Evropě nikde… Ale je to asi o otužilosti jedince.