KristýnaN

Ve kterém slohu stavěli tito architekti? Jaké stavby a ve kterých městech na poč. 20. stol postavili?

J.Fanta
D.Jurkovič
J.Kotěra

Nejlepší odpověď
hanulka11

jestli ti mohu poradit ...... dej si jejich jména postupně do vyhledavače a vše se o nich dočteš …nauč se vyhledávat …budeš z toho mít větší radost ,než kdybychom ti to tady napsali

Další odpovědi
zl@tk@

A pokud budeš mít čas, chuť a náladu zajeď se podívat do Hradce Králové nebo na Valašsko na Pustevny a tak můžeš architekturu obdivovat v reálu. Je to pěkný zážitek. Vřele doporučuji.