Rokio

Ve kterém druhu obchodu nejraději nakupujete?

Potraviny, elektro, nábytek… nebo snad obchod s jiným sortimentem? Co preferujete a který druh obchodu naopak příliš nemusíte?

Nejlepší odpověď
Malvína

Potraviny rozhodně vedou. Ráda chodím do papírnictví. Mám v oblibě všelijaké bločky a barevné zvýrazňovače na poznámky. Obchody na bytové doplňky miluji, zvláště v předvánočním čase. Neopomenu ani obchody s botama, to je moje vášeň. V prodejnách s nábytkem miluji tu vůni dřeva, pokud jde ovšem o kvalitní obchod. Ale tam chodím jednou za x let, nábytek často nekupujeme 😉 A i obchody pro zvířátka neopomenu, tam mým miláčkům moooc ráda nakupuji 🙂

Další odpovědi
Rocker

V hobbymarketu.

Drap

Podle toho, co právě potřebuji.