Anikitos

Včera ve věku 95 let zemřel Stan Lee, ”otec Marvelu.” Jsou tu nějací fandové Marvel komiksů?

Superhrdinské komiksy jsem snad nikdy nečetl, ale filmy od Marvel studia mám dost rád (Iron Man, Thor, Avangers, Spiderman,…).

Sám Stan Lee stojí u zrodu těch vůbec nejznámějších superhrdinských postav.
Příští měsíc by měl 96 let, fakt jsem si myslel, že se dožije nad těch 100.

  1. Pokud máte rádí marvelovky, které Stanovo cameo vám přišlo nejlepší?
  2. Který hrdina (z marvelu) je váš oblíbený?
  3. Který film od Marvel Studia je podle vás nejlepší?

(Za mě to byli Avangers:Infinity War, Thor:Ragnarok, ale byl jich víc, třeba takový Iron Man 1 atd.)

Nejlepší odpověď
Kepler

Kde se to hrabe na Ilju Muromce, sportovního supermana Putina a Rychlé šípy!

Další odpovědi
aliendrone

Nejsem fanda Marvelu (především se mi otevírá kudla v kapse z Cpt. Amerika – ten je tak kladnej, že proton (elementární částice) je proti němu záporák! ;) :)

Ale… jak už to tak chodí, každé pravidlo má své vyjímky a pro mne je to DEADPOOL! S ním bych na pivko zašel. ;) :D :D
https://youtu­.be/kSC4AKCev­QA?t=48

JáJsemKarel!

  1. Nejvíc se mi líbí „Tony Smrad“ 😁
  2. Špagety… Teda Spider-Man 😉
  3. Kapitán Amerika 2

Druidcz

On byl už hodně starej. Tak nějak jsem to čekal každým dnem už skoro 7 let :D Holt, stáří neochčiješ.

1 – Všechny :D

2 – To je hodně těžká otázka. Záleží na konkrétní náladě :D Dneska asi Spiderman. Ale zítra by to mohl být zase Kapitán Amerika.

3 – Co je Marvel, to žeru.