Rarassek

Včera mně prý někdo evangelizoval.Co to je? Má to nějakou spojitost s úpravou vlasů? Občas je geluju bráchovi.

Odpovědi
dubraro

Evangelizace nemá s úpravou vlasů nic společného.
Doslova to znamená „předání dobré zprávy“ a nejčastěji se toto slovo používá ve spojitosti s náboženstvím, s předáním zprávy o tom, že Bůh existuje a člověk v něj může věřit.

Mc Merkurion

… to asi ne (https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Evangeliza­ce ), že by vstoupil v tebe duch svatý ???

Bobek 2

Pokud máš nějaký pekelný účes, tak to s úpravou vlasů může souviset.

da ny

Máš internet, tak hledej, než položíš takovou ..... otázku zde… :(

EKSOT123

Ten dotaz je tak ujetej, že si myslím, že ho tazatel dal schválně, aby dostál svého nicku. Ale připomělo mi to tento vtip:
>Jede takhle jeptiška autobusem, na ruce má sádru. Přisedne si k ní kněz a ptá se:„Co se vám stalo, sestro?“
„Uklouzla jsem ve vaně, otče.“
Za nimi sedí dva bezdomovci a jeden se ptá druhého:
„Ty, vole, co je to vana?“
„Nevím, copak jsem katolík?!“