Avatar uživatele
demence8

Včera mě začalo bolet v pravém podbříšku. Občas mě to zabolí i na druhé straně a taky mi to někdy vystřeluje do zad

menstruaci jsem měla mít asi už před 4 dny ale mívám to často hodně posunuté. Co to může být myslíte že to tak bolí před menstruací ? Hrozně se bojím že je to slepák !! díky za odpovědi
Doplňuji:
ps : teplotu nemám , špatně mi není , chut na jídlo mám taky a docela dost , teď me i boli zada byla jsem v teple vode a nic mi to neudělalo , ne ze by me to tam bolelo spis kdyz si to tam zmacknu tak to trosku citim

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4429 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Raději běž HNED k doktorovi, raději na chirurgii

Pokud je to slepák, hrozí proděravění a zánět pobřišnice a následná infekce v břiše, možná i otrava krve.

Bohužel kvůli „ne štastnému“ zákonu si vem s sebou kromě průkazky pojištěnce i °90 Kč na regulační poplatek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Bolestivá menstruace není žádnou výjimkou. Užila jsem si s tím hodně let skutečně velkých problémů a bolestí. Mohlo by to být v důsledku toho, že jsi někde prochladla a teď se to hlásí o to bolestivěji. Symptomy jsem mívala stejné a navíc mne den předem pobolívala hlava. Pokud je to poprvé, kdy se Ti ozývá něco takhle, běž opravdu raději k lékaři. Na devadesát procent to budou opožděné měsíčky, ale přece jenom by to mohlo být i slepé střevo, a to není radno podcenit. Poradila bych Ti obklady na břicho, ale tady je rada drahá, jaké by měly být. Na menstruaci teplé a nejlépe suché, na slepé střevo by to ale měly být obklady studené. Takže zatím zůstaň bez obkladů a pokud je ta bolest na pravé straně jako píchání, tak nečekej. Lepší je se splést a zjistit, že humbuk byl zbytečný, než něco podcenit a mít z toho dlouhodobé zdravotní problémy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
veruska

Taky myslím,že musíš k lékaři.A neboj se,když se jde včas ,tak je také rychleji po problému.Hodně štěstí!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Pokud by se jednalo o zánět slepého střeva,jeden z příznaků je zvýšená teplota nad 37°C!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pokazdejinak

já jen postřeh k té menstruaci – právě pokud je opožděná, může být i výrazně bolestivější… prostě je tam toho víc k uvolnění, protože sliznice rostla o ty 4 dny víc, tak to víc bolí… ale jestli se to bude zhoršovat, radši si za doktorem zajdi
a pro jistotu horší rada – přetrp to a nesnaž se tu bolest tlumit prášky, ať případně poznáš zhoršení stavu… ať je ti brzo líp :)

před 4429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
demence8

no doma mi to taky mamka řikala mivam to často pozdě a uplně jinak beru na to i prašky, uvidime co teda bude kdyžtak bych šla určitě k doktorovi , nevim jak jinak bych popsala když třeba sedím nebo tak , boli me to jako pri obyč. menstruaci i zada trošku. A když si na to šahnu připomina mi to trošku zaražene prdy když to tak musím řict jako by to bylo naplněne vzduchem

před 4429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
demence8

No teplotu nemam a kdyz proste chodim a jsem v klidu tak to skoro necitim tu bolest spis kdyz si tam zatlacim a je to misto spis uz tam dolu napravo

před 4429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Pro jistotu si to ještě tady přečti –

http://www.ule­kare.cz/clanek/za­net-slepeho-streva-934

před 4429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
demence8

děkuji ted jsem si to četla : Typicky nejdříve ucítíte bolest kolem pupku ( to mi tkahle nezacala zacalo to ronou podbriskem) Bude Vám nevolno (neni) můžete zvracet (nezvracim) zastaví se odchod větrů a stolice (tohle taky ne dnes rano jsem normalne byla) Zrychlí se Vám tep(tep mam rychly porad kvuli srdci) a lehce se zvýší teplota – to taky ne (kolem 37,5 stupně). Vaši bolest se bude zvyšovat při otřesech a chůzi ( prvni den me to pri chuzi trosku bolelo ale ted uz vubec). nevim co s tim teda mam asik je to kvuli te menstruaci ale nemuzu to takhle urcit asik radsi zajdu k doktorovi. V tom podbirksu me vubec neboli neciitim to pri normalnich cinostech, jen kdyz na to lehce zatlacim v sede , pri stoje to necitim. Vystreluje mi to do zad nekdy jak uz jsem rikala a boli to jak podbrisek pri menstruaci a obcas se mi to presune ( ta bolest) i na druhou stranu nebo to boli zaroven

před 4428 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek