Vážení, bydlím v Turnově a právě mi pod oknem rozkvétá meruňka. Je to nádhera.

Na úrodu asi bude nejlépe zapomenout,že?

Nejlepší odpověď
Damiana

Myslíš, že pomrzne? To by byla jistě škoda, ale záleží na tom, jestli bude ještě mrznout. My máme na zahradě také ovocné stromy – i meruňku, ale ještě „podřimují“. 🙂

Další odpovědi
Conchus

Gratuluji. S mrazíky je to ošidné. Horší budou ty koncem dubna. Já jsem takhle přišel vloni o 12 růží.

Illines

Pokud neprijdou mraziky,tak snad neco sklidis i kdyz priroda je nevyzpytatelna.