Natálka 21

Vaše nejoblíbenější filmy?

Doporučte prosím některé.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Zelená míle (drama, mysterioézní), Smažená zelená rajčata (drama, komedie), Píseň lásky smotářky (drama), Kladivo na čarodějnice ( historické drama), Líbáš jako bůh (komedie)

Další odpovědi
quentos

Četa, Přežili jsme Ardeny, Údolí stínů

všechny uvedené jsou úžasné, ale nevím, zda válečné filmy jsou zrovna Váš šálek kávy ;{)>

kathy-soo

České např.: Slunce, seno, všechny 3 díly, Dědictví aneb K.rva hoši guten tag, Kulový blesk.
Cizí: Drž hubu, Srdcová sedma.

fablen

Hra, Wall Street, Drž hubu, Co žere Gilberta Grapea, ale asi by Vám měl odpovědět i někdo Vašeho věku a zájmu

Děda Louda

Pytlákova schovanka, Někdo to rád horké a další spousty.

jendahun

Akce Bororo(starší ČSSR),celkem se mi líbilo nedávno Letopisy Narnie,filmy s Belmondem,Renem a veselohry s Funesem.