Avatar uživatele
panxnotdead

Váš nejhezčí okamžik v životě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, elektrikář, johana 56, briketka10, zzzzz, anonym před 4190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

první zamilování..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Ještě nepřišel…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

první polibek… ale na bilancování nejhezčího okamžiku v životě je brzy, ještě ho v budoucnu jistě přebije např. setkání s tou pravou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Každý jich má jistě víc, jen k těm starším okamžikům už nemáme tak silné emoce. Většina jich je jistě spojena s rodinou, svatba, narození dětí atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemám dobrou paměť, tak si na žádný nevzpomenu, ale nějaké hezké dny by se asi našly.
Doplňuji:
Vlastně je pro mě hezký každý den a příjemné okamžiky jsou jenom pouhou, ale příjemnou maličkostí.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ty nejhezčí okamžiky jsou moje soukromí, a sem je určitě vypisovat nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

kdyz jsem se dostala na obor,ktery jsem si prala,kdyz me manzel poprve pozval na rande-to se mi splnil sen,na ktery jsem cekala tri roky,kdyz jsem poznala neco,co dalo memu zivotu smysl.nejhorsi je,ze tech dvou poslednich veci jsem se vzdala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

No, doufám, že už konečně přijde !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Když jsem vybaloval svůj první notebook :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

14.3.2012 :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Myslím, že když psovi co utíkal z řeznictví s papírem plný jitrniček, tak mu tři vypadly a já byl nejblíž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

To se nedá tak říct, já osobně nevím, proč se tak často říká, že třeba svatba, narození dítěte – no ano, dobrý, ale pro mne malounko klišé – jsem hluboce přesvědčená, že mnohé jiné okamžiky prožité s milovanou osobou a dětmi byly prostě ještě lepší – první úsměv, úžasná dětská moudra a společné zážitky naplněné pochopením… a hromada dalších okamžiků v životě za to stála a každý měl jinou příchuť…kdo by to chtěl hodnotit a srovnávat nesrovnatelné…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

těch bylo moc a těžko rozsoudit, který byl nejhezčí
snažím se ,aby těch nejhezčích bylo moc- protože pak ještě přicházejí úžasné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adiska

Když jsem se v průběhy života vyhla všem příjmačkám 😁 to má člověk radost a pak je ještě škodolibej jelikož ostatní je museli dělat 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Když jsem si pochoval poprvé své dvě holčičky když začaly lézt po čtyřech. Jejich první krůčky.První den ve škole. Pak narození vnoučat. Nikdy nezapomenu když bylo vnukovi asi rok byl jsem tam na vánoce Kluk ráno zavrněl vzal jsem jej z postýlky že jej přebalím. Jeho mamina se také trochu probrala koukla jen jedním okem a když viděla že je o mrňouse postaráno. To oko se zavřelo a na tváři se jí doslova objevil ůsmněv. Já dnes nemusím vstávat a spala dál.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Když jsem zjistila, že mě miluje ten, kterého miluji já…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

ad bolak: Ty jsi ale tajnůstkář! Co se stalo tak zásadního? Slavil jsi úmrtí kata Mydláře nebo Klementa Gottwalda? Nebo to byly naopak zvlášt povedené narozky Jožky Černého? Super Den Pí? Mezinárodní Steak&BlowJob day? Znovunabytí panictví?
Tohle je jinak nicneříkající protikodexová odpověď – tzv. Proti všem! (A navíc dost sprostě plná „falešných a servilních“ palců…:-)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

A neřeknu a neřeknu a neřeknu :)) Nic z toho cos uvedla, zkus hádat dál, třeba na to přijdeš, ty máš k tomu svojí osobou nejblíž ;)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Ale kdepak! Na to mi chybí ta správná koule…:-)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

::) teď sem si vzpoměl na jeden TV seriál, když si zmínila tu kouli…pamatuješ Viper/Zmije? Tam byl jeden agent, v tom seriálu se jmenoval agent Coul, a v českým dabingu (by TV Nova) ho tak oslovovali koule :)) pak tam vzniklay dost kuriózní situace, kdy třeba něco hledali, a Coul volal „už sem to našel“ a jeho parťák na to „ukaž koule“…

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

😁)))

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: V kolik hodin? :)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

nepovim :)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

protože nevíš :)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to má bejt taktika jak ze mě vymámit informace? :) slabotááá!!! :))

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Kdybych mámila, mámila bych o co jde – všimni, že se neptám a jen tiše Ti ten zážitek přeji – taková jsem já :)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

to si se zamiloval, nebo co ??

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

už vím, tos prozřel, uhodla sem žejo ☺

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

prozřel? :) co sem zas prozřel?

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek