panxnotdead

Váš nejhezčí okamžik v životě?

Nejlepší odpověď
briketka10

první zamilování..

Další odpovědi
pusinka50

Ještě nepřišel…

quentos

první polibek… ale na bilancování nejhezčího okamžiku v životě je brzy, ještě ho v budoucnu jistě přebije např. setkání s tou pravou…

zzzzz

Každý jich má jistě víc, jen k těm starším okamžikům už nemáme tak silné emoce. Většina jich je jistě spojena s rodinou, svatba, narození dětí atd.

anonym

Nemám dobrou paměť, tak si na žádný nevzpomenu, ale nějaké hezké dny by se asi našly.
Doplňuji:
Vlastně je pro mě hezký každý den a příjemné okamžiky jsou jenom pouhou, ale příjemnou maličkostí.

Drap

Ty nejhezčí okamžiky jsou moje soukromí, a sem je určitě vypisovat nebudu.

pizlicka

kdyz jsem se dostala na obor,ktery jsem si prala,kdyz me manzel poprve pozval na rande-to se mi splnil sen,na ktery jsem cekala tri roky,kdyz jsem poznala neco,co dalo memu zivotu smysl.nejhorsi je,ze tech dvou poslednich veci jsem se vzdala.

radce

No, doufám, že už konečně přijde !

Orange

Když jsem vybaloval svůj první notebook :D

bolak

14.3.2012 :)

venkovan

Myslím, že když psovi co utíkal z řeznictví s papírem plný jitrniček, tak mu tři vypadly a já byl nejblíž.

manon

To se nedá tak říct, já osobně nevím, proč se tak často říká, že třeba svatba, narození dítěte – no ano, dobrý, ale pro mne malounko klišé – jsem hluboce přesvědčená, že mnohé jiné okamžiky prožité s milovanou osobou a dětmi byly prostě ještě lepší – první úsměv, úžasná dětská moudra a společné zážitky naplněné pochopením… a hromada dalších okamžiků v životě za to stála a každý měl jinou příchuť…kdo by to chtěl hodnotit a srovnávat nesrovnatelné…

hanulka11

těch bylo moc a těžko rozsoudit, který byl nejhezčí
snažím se ,aby těch nejhezčích bylo moc- protože pak ještě přicházejí úžasné

Adiska

Když jsem se v průběhy života vyhla všem příjmačkám 😁 to má člověk radost a pak je ještě škodolibej jelikož ostatní je museli dělat 😁

elektrikář

Když jsem si pochoval poprvé své dvě holčičky když začaly lézt po čtyřech. Jejich první krůčky.První den ve škole. Pak narození vnoučat. Nikdy nezapomenu když bylo vnukovi asi rok byl jsem tam na vánoce Kluk ráno zavrněl vzal jsem jej z postýlky že jej přebalím. Jeho mamina se také trochu probrala koukla jen jedním okem a když viděla že je o mrňouse postaráno. To oko se zavřelo a na tváři se jí doslova objevil ůsmněv. Já dnes nemusím vstávat a spala dál.

Damiana

Když jsem zjistila, že mě miluje ten, kterého miluji já…

Damiana

ad bolak: Ty jsi ale tajnůstkář! Co se stalo tak zásadního? Slavil jsi úmrtí kata Mydláře nebo Klementa Gottwalda? Nebo to byly naopak zvlášt povedené narozky Jožky Černého? Super Den Pí? Mezinárodní Steak&BlowJob day? Znovunabytí panictví?
Tohle je jinak nicneříkající protikodexová odpověď – tzv. Proti všem! (A navíc dost sprostě plná „falešných a servilních“ palců…:-)

bolak

A neřeknu a neřeknu a neřeknu :)) Nic z toho cos uvedla, zkus hádat dál, třeba na to přijdeš, ty máš k tomu svojí osobou nejblíž ;)

Damiana

Ale kdepak! Na to mi chybí ta správná koule…:-)

bolak

::) teď sem si vzpoměl na jeden TV seriál, když si zmínila tu kouli…pamatuješ Viper/Zmije? Tam byl jeden agent, v tom seriálu se jmenoval agent Coul, a v českým dabingu (by TV Nova) ho tak oslovovali koule :)) pak tam vzniklay dost kuriózní situace, kdy třeba něco hledali, a Coul volal „už sem to našel“ a jeho parťák na to „ukaž koule“…

Damiana

😁)))

manon

bolak: V kolik hodin? :)

bolak

nepovim :)

manon

protože nevíš :)

bolak

to má bejt taktika jak ze mě vymámit informace? :) slabotááá!!! :))

manon

Kdybych mámila, mámila bych o co jde – všimni, že se neptám a jen tiše Ti ten zážitek přeji – taková jsem já :)

briketka10

to si se zamiloval, nebo co ??

briketka10

už vím, tos prozřel, uhodla sem žejo ☺

bolak

prozřel? :) co sem zas prozřel?