IK

Váš názor na TV reklamy

Nejlepší odpověď
venkovan

trpím, ale aspoň je čas na kafe/wc

Vynikající ty reklamní bloky v tv pořadech. Její znělka mne probudí (jak jinak u telky večer), a mohu odejít kam potřebuji abych neznečistil prádlo. Mám pocit, že reklamy vítá mnoho lidí, někdo dochází k bílé chladné skříni, jiný k porcelánovému vybavení místnosti, další cvičí hbitost prstů.
Jen blázen si jde koupit co vidí v tv reklamě.
I když bez ní bychom neměli ty skvělé pořady. Tak nakupujme podle reklam, jinak nám je utnou.

Další odpovědi
MK44

přepnu program

Přepnu program, pokud nemám chuť na to kafe nebo nemusím… Ale tak často, jak často jdou reklamy, „nemusí“ asi nikdo.

quentos

trpím, ale aspoň je čas na kafe/wc

přesně – nebýt jich, byl by člověk nucen zadržovat moč

Illines

přepnu program

Jikra

trpím, ale aspoň je čas na kafe/wc

ReHu

miluji je, užívám si jejich sledování

Kecám 🙂.
Dělám si srandu. VŽDY přepínám na jiný program, popř. si jdu odskočit nebo udělám kafe nebo cokoli jiného 🙂

Petra09

trpím, ale aspoň je čas na kafe/wc

Všeználek

přepnu program

trpím, ale aspoň je čas na kafe/wc

DusanOrlik

miluji je, užívám si jejich sledování

Jak kdy…

záhada

trpím, ale aspoň je čas na kafe/wc

bubukaa

přepnu program

Jak kdy, někdy přepnu na jiný program a vrátím ho po reklamě, nekdy se dívám…

annas

Dr.Axl, dala jsem bod, protože jste uvedl odkaz na již vloženou podobnou anketní otázku a protože rovněž vkládám odkazy. Ale přiznávám, že se mně příliš nelíbí vaše forma reakce.

IK

Taky jsem ráda za odkaz a omlouvám se, nejsem plagiátor ale nezadala jsem si to do vyhledávání. Jsem tu dva dny a zatím se orientuji v pravidlech a možnostech. Líbí se mi tu. Anketa odpovídá přesně na to co mne zajímá a to že nikdo neklikl na to že v reklamě by mohlo být něco zajímavého potvrzuje mou teorii o jejich nesmyslnosti.

IK

ReHu dík, je to určitě zábava, ale pokud mě někdo sleduje zda to nahlásím jako závadnou odpověď tak musím přiznat že jsem alibista…zajímají mě všechny názory to je teprv skutečná statistika.

IK

Jo je pravda, že jsem zapomněla na positivní pole: „reklama mi nemůže zkazit den“