Váš názor na institut finančního poradentství

Jaký názor máte nebo jakou zkušenost se Společností IFP: institutem finančního poradenství?
Pište.

Nejlepší odpověď
ReHu

O IFP jsem zatím neslyšela, celkem mě to zajímá, poptám se.
Už jsem s pár fin.poradci spolupracovala a skončila jsem u AWD.
Ale stejně je to o lidech. Známá dělá v Kapitolu a říkala, že v AWD by to nezvládla, že toho mají hodně na porovnávání. A to si myslím, že je správné, že nepracují pro několik málo společností, ale mají širší okruh a mohou doporučit to, co je v současnosti na trhu vhodné.