England1522

Všiml jsem si že mám nějakou kuličku ve varlatech, co je to?

Ahoj, všiml jsem si že mám nějakou kuličku ve varlatech, co je to?

Nejlepší odpověď
Questman

To budou koule
Doplňuji:
marci1
Lékaři doporučují jít s třískou na rentgen a s rýmou na infekční.
Američtí vědci zase oznamují, že každé pak o věří všemu, co američtí vědci oznámí.
Já třeba občas dělám langoše a jindy zase jezdím na kole ale nevím jak to řeší Englandův zmatek s ověřením vlastní genderové příslušnosti ;)

Další odpovědi
marci1

Co nejdříve navštiv lékaře. Raději tam jít „zbytečně“ a vědět, že je vše v pořádku, než si potom vyčítat, že jsi tam nebyl. I lékaři doporučují nechat si vyšetřit i malou změnu na orgánech.

zjentek

já tam mám dvě :o
..né vážně, s tím si nezahrávej a vyhledej odborníka ..může to být cokoliv