jirka F

Vaříte si oběd sami, nebo pro něj někam chodíte?

Do jídelny apod.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

e) jiná odpoveď(doplňte)

… jak kdy …

Další odpovědi
Edison

e) jiná odpoveď(doplňte)

Jak kdy. Někdy v práci do jídelny, někdy, když jsem doma, si něco uklohním, někdy, hlavně v terénu, jsem na mikrovlnce, někdy si někam zajdu, a někdy si i nechám něco dovézt. Ale dbám na to, abych vždy měl nejméně jedno, raději dvě teplá jídla denně.

dubraro

e) jiná odpoveď(doplňte)

Střídavě a), b), c) a někdy i d).

Klaproth

e) jiná odpoveď(doplňte)

Oběd mi vaří manželka.

aliendrone

e) jiná odpoveď(doplňte)

Obědy vařím zcela vyjímečně, zpravidla se jdu někam nadlábnout nebo si objednám dovážku či na ně házím úplně bobek – dle náročnosti situace. Zato večeře občas laboruji (je to vhodnější termín, než že „je vařím“ ;) :D) a musím se pochválit – nabyl jsem již značné zručnosti. :) ;)

Keplerovy bábovky a jiné majstrštyky sice ještě nedávám, ale ruku na srdce – kdo by ty dusivky žral, none? :D :D ;)

Funna

d) neobědvám vůbec

Edison

Aliendrone si vaří za pomoci Malého chemika. On si totiž plete kuchyň s chemickou laboratoří u kulinářské umění s pavědou zvanou alchimie. Ale co, dyž mu to vyhodje. 😁

aliendrone

Edison>>> :D :D :D
To si mě pleteš s JINÝM zločincem, s takovým ischemickým stehnologem jehož nick nebudu prozrazovat, stejně ho zná skoro každá chuděra ženská, které láká na svůj DALEKOHLED! ;) :D

A vůbec, že zrovna ty to komentuješ mě uvádí v úžas. Venkoncem právě tvé experimenty s odporovým ohřevem pečeného kuřete působí pravidelně podpětí v síti! :)

To, žes parazitoval na nápadech svého kolegy Tesly a čórnul mu mnohé jeho nápady – OK, to je vpořádku a v souladu s morálním kodexem alienů, jenže když spustíš Teslův transformátor pro gastronomické účely místo mikrovlnky a tím způsobíš VÝPADEK elektřiny – to už je ZLOČIN! ;) :D :D

Venkoncem na mě přivolali při vaření jen hasiče (když jsem vyvětrával kuchyň), ale kdybych byl bonzák, tak vím KOHO by MOC ZAJÍMALO rušení terrestrického a satelitního vysílání, když si ohříváš poblifku! ;) :D :D