Avatar uživatele
jirka F

Vaříte si oběd sami, nebo pro něj někam chodíte?

Do jídelny apod.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1614 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

e) jiná odpoveď(doplňte)

… jak kdy …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

e) jiná odpoveď(doplňte)

Jak kdy. Někdy v práci do jídelny, někdy, když jsem doma, si něco uklohním, někdy, hlavně v terénu, jsem na mikrovlnce, někdy si někam zajdu, a někdy si i nechám něco dovézt. Ale dbám na to, abych vždy měl nejméně jedno, raději dvě teplá jídla denně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

e) jiná odpoveď(doplňte)

Střídavě a), b), c) a někdy i d).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

e) jiná odpoveď(doplňte)

Oběd mi vaří manželka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

e) jiná odpoveď(doplňte)

Obědy vařím zcela vyjímečně, zpravidla se jdu někam nadlábnout nebo si objednám dovážku či na ně házím úplně bobek – dle náročnosti situace. Zato večeře občas laboruji (je to vhodnější termín, než že „je vařím“ ;) :D) a musím se pochválit – nabyl jsem již značné zručnosti. :) ;)

Keplerovy bábovky a jiné majstrštyky sice ještě nedávám, ale ruku na srdce – kdo by ty dusivky žral, none? :D :D ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

d) neobědvám vůbec

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Aliendrone si vaří za pomoci Malého chemika. On si totiž plete kuchyň s chemickou laboratoří u kulinářské umění s pavědou zvanou alchimie. Ale co, dyž mu to vyhodje. 😁

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Edison>>> :D :D :D
To si mě pleteš s JINÝM zločincem, s takovým ischemickým stehnologem jehož nick nebudu prozrazovat, stejně ho zná skoro každá chuděra ženská, které láká na svůj DALEKOHLED! ;) :D

A vůbec, že zrovna ty to komentuješ mě uvádí v úžas. Venkoncem právě tvé experimenty s odporovým ohřevem pečeného kuřete působí pravidelně podpětí v síti! :)

To, žes parazitoval na nápadech svého kolegy Tesly a čórnul mu mnohé jeho nápady – OK, to je vpořádku a v souladu s morálním kodexem alienů, jenže když spustíš Teslův transformátor pro gastronomické účely místo mikrovlnky a tím způsobíš VÝPADEK elektřiny – to už je ZLOČIN! ;) :D :D

Venkoncem na mě přivolali při vaření jen hasiče (když jsem vyvětrával kuchyň), ale kdybych byl bonzák, tak vím KOHO by MOC ZAJÍMALO rušení terrestrického a satelitního vysílání, když si ohříváš poblifku! ;) :D :D

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek