Avatar uživatele
Deli

Vánoční trhy – koupili jste na nich letos nějaký dárek? Jaký?

Chystáme se dnes večer na vánoční trhy do Plzně. Hlavně nasát atmosféru 🙂
Snad tam i dokoupím nějaké dárečky – tak prosím o inspiraci: Co jste si z trhů odnesli Vy?
Doplňuji:
Hanulko, svařáčky byly dva 🙂
Jinak jsme také byli zklamaní, kýče, draho, pořádného nic. Koupili jsme Gitulce rukavičky, Verunce čepici, sobě večeři a na večer sýr. Manžel si tam ještě vybral pásek, Verunka nějaká cangrlátka pro kamarádky. Gitulka se svezla na koni a zjevně se jí to líbilo – koukněte: http://img.na­dapenny.com/t20/113­56/nadap004833286­600232.jpg
Tak když to tak čtu po sobě, tak to vlastně bylo docela úspěšné 🙂
Ale vánoční strom na plzeňškém náměstí nádherný!
TAK HEZKÉ VÁNOCE VÁM VŠEM, PŘÁTELÉ!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deli

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, aramah, iceT, Andělé, johana 56, hanulka11, fablen, anonym před 4508 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

České trhy jsou obecně předražené, zajeď si do Němec, máš to kousek. Např. v Drážďanech se stánkaři nezastaví a letos tam bylo pomalu více aut s českou SPZ než místních.
P.S. Díky za přání a nápodobně, koníček se povedl (navzdory večernímu osvětlení).
Doplňuji:
Osobní PF ti pošlu na mail.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Třeba se tam potkáte s mojí kamarádkou 🙂
U nás na trzích jsem se byla podívat,ale každý druhý stánek je chlast a jídlo a ještě drahé.
Jiné výrobky se mi líbily,ty ručně dělané-šperky z oceli,spony do vlasů a jiné,ale taky se mi zdály drahé,podobné si můžu udělat sama,i když ne tak pěkné.Dlouho jsem stála u kovářského stánku,tam se moc moc líbila kovaná růže,jako živá,stála tisíc peněz,ale nádherná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Na trzích tedy fakt dárečky nekupuji, jsou to spíš kýče .Ono je to opravdu jen o té atmosféře..... tu si pěkně užij, dej si punč nebo svařáček

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Atmosféra dobrá. Dárek jsem nevybral žádný, vše se stále opakuje a nenašel jsem nic pořádného.Asi jsem příliš náročný . Spousta stánků s občerstvením na každém rohu, ale co se zboží týká, nijak mě to nenadchlo. Plzeň bude třeba lepší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Asi 8 peněženek a nějaký ten mobil. Největší úlovek ze kterého jsem měl radost, tak bio jitrnice a ještě teplé.
Je to bída, lidi na platební karty PIM moc nepíší, peníze asi tahají po kapsách a mobil se taky prodává špatně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Đšáša <3

svíčku pro učitelku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

Byli jsme v Brně a moc mě sklamali, minulý rok byli lepší

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek