Deli

Vánoční trhy – koupili jste na nich letos nějaký dárek? Jaký?

Chystáme se dnes večer na vánoční trhy do Plzně. Hlavně nasát atmosféru 🙂
Snad tam i dokoupím nějaké dárečky – tak prosím o inspiraci: Co jste si z trhů odnesli Vy?
Doplňuji:
Hanulko, svařáčky byly dva 🙂
Jinak jsme také byli zklamaní, kýče, draho, pořádného nic. Koupili jsme Gitulce rukavičky, Verunce čepici, sobě večeři a na večer sýr. Manžel si tam ještě vybral pásek, Verunka nějaká cangrlátka pro kamarádky. Gitulka se svezla na koni a zjevně se jí to líbilo – koukněte: http://img.na­dapenny.com/t20/113­56/nadap004833286­600232.jpg
Tak když to tak čtu po sobě, tak to vlastně bylo docela úspěšné 🙂
Ale vánoční strom na plzeňškém náměstí nádherný!
TAK HEZKÉ VÁNOCE VÁM VŠEM, PŘÁTELÉ!

Nejlepší odpověď
anonym

České trhy jsou obecně předražené, zajeď si do Němec, máš to kousek. Např. v Drážďanech se stánkaři nezastaví a letos tam bylo pomalu více aut s českou SPZ než místních.
P.S. Díky za přání a nápodobně, koníček se povedl (navzdory večernímu osvětlení).
Doplňuji:
Osobní PF ti pošlu na mail.

Další odpovědi
iceT

Třeba se tam potkáte s mojí kamarádkou 🙂
U nás na trzích jsem se byla podívat,ale každý druhý stánek je chlast a jídlo a ještě drahé.
Jiné výrobky se mi líbily,ty ručně dělané-šperky z oceli,spony do vlasů a jiné,ale taky se mi zdály drahé,podobné si můžu udělat sama,i když ne tak pěkné.Dlouho jsem stála u kovářského stánku,tam se moc moc líbila kovaná růže,jako živá,stála tisíc peněz,ale nádherná.

hanulka11

Na trzích tedy fakt dárečky nekupuji, jsou to spíš kýče .Ono je to opravdu jen o té atmosféře..... tu si pěkně užij, dej si punč nebo svařáček

Drap

Atmosféra dobrá. Dárek jsem nevybral žádný, vše se stále opakuje a nenašel jsem nic pořádného.Asi jsem příliš náročný . Spousta stánků s občerstvením na každém rohu, ale co se zboží týká, nijak mě to nenadchlo. Plzeň bude třeba lepší

venkovan

Asi 8 peněženek a nějaký ten mobil. Největší úlovek ze kterého jsem měl radost, tak bio jitrnice a ještě teplé.
Je to bída, lidi na platební karty PIM moc nepíší, peníze asi tahají po kapsách a mobil se taky prodává špatně.

Đšáša <3

svíčku pro učitelku

bubukaa

Byli jsme v Brně a moc mě sklamali, minulý rok byli lepší