BurTon

Máte nápad na vánoční dárek do 19 Kč?

Dobrý den, pro zpestření dne Vám sem dám takovou záludnou otázku. Máme vánoční akci a každý musí přinést co největší dárek, podmínka je do 19,– Kč a samozřejmě vč. účtenky. Co byste vybrali Vy?

Nejlepší odpověď
briketka10

1/ Magnet na ledničku.
2/ Malé prasátko pro štěstí.
3/ Čokolády ve formě zlatých mincí.

To nejlepší zabal do velké krabice.

Ad ivzez
Nerozumím Tvé odpovědi:

(Zdarma je do 19 Kč, nebo se mýlím?)

Postrádá logiku.

Další odpovědi
ivzez

Nerozumím té podmínce s účtenkou.
Copak neexistují věci, které lze získat zdarma?
(Zdarma je do 19 Kč, nebo se mýlím?)

Smackdown

Namaluj něco na čtvrtku, a vystřihni to.

Mirkanova25

Zkuste tento e-shop – https://www.prezent-koralky.cz najdete tu extra levné korálky a komponenty.

magorvkleci

Jestli je podmínka co největší ve 3D, tak asi
http://www.jo­johracky.cz/hrac­ky-na-zahradu/mic-51cm-panely
Nebo bublifuk a obří bubliny, ale ty nevydrží. Ono by šlo nafouknout a zavázat třeba pytel na odpadky, ale ten se dá sotva považovat za dárek.

Jestli ve 2D, tak asi skákací guma, jestli se bavíme v 1D, tak lano jako švihadlo nebo kdyby se někomu porouchaly schody.

aliendrone

No, já bych zkusil tohle:
https://eshop­.timidekor.cz/kla­sicke-balonky/

Je to za 19Kč, je jich 5 a když je pořádně nafoukneš… :)

Pokud se spokojíš jen s plošnou výměrou, tak >>>

http://www.obaly-eshop.cz/stavebni-folie-zakryvaci-folie-4mx-5-m-6my-hdpe

No a kdyby ses spokojil jen s délkou, tak 5km (10×500m) tohoto jen tak někdo netrumfne, xixixi!!!

https://nite.he­ureka.cz/nite-pes-unipoly-500m_2/specifi­kace/#section

Jsem vítěz??? ;) :D :D

anonym

Lízatko ChupaChups nebo Balíček žvýkaček Pedro

Rokio

  • zlevněná tabulka čokolády Milka
  • hrst bonbónů
  • obrázek krajiny – namalovaný
  • několik fotografií přírody

anonym

Hlavně nic nafukovacího, protože to je to první co úplně každého napadne a bude to příšerná nuda když se všichni budou obdarovávat jenom nafouknutými pytlíky z oddělení pečiva místní sámošky pomalované nanejvýš smajlíky … do té ceny ale mnoho možností nemáte, tak možná velké balení toaletních papírů v akci (přirozeně jen jednovrstvých a z recyklovaných úředních spisů).

briketka10

ivzez
Tazatel má ve své otázce podmínku na tu účtenku.
Zřejmě kvůli škole, nebo nevím. Jen tušíme.
A to je hlavní, musí proto něco zakoupit na prodejně,
aby mu byl vydán doklad o zaplacení do 19,–Kč :)

ivzez

@Briketka:
Podle mneodpověď logiku nepostrádá.
I dárek, za který dárce nic nezaplatí, splní zadání „do 19 Kč“.
Ovšem těžko by na něj někdo vystavil účtenku…

aliendrone

ivzez:
To neokecáš. ;) :D Podmínka je jasná – účtenka. To, že „se to vleze“ do 19Kč, když je to zadara, to souhlasí. Nicméně účtenka, tedy doklad o prodeji se nevydá, pokud k PRODEJI NEDOJDE (jako v případě darování).

Takže přestože jde o ČÁSTEČNÉ splnění podmínek, je to podobné, jako kdybys byla částečně těhotná. :D :D :D