BEAES

Vadily vám hodně zábavné otázky na přední stránce, proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
standa

Ano

Mně tyto otázky samy o sobě nevadí, ale když už provozovatel stránek tuto kategorii zavedl, tak ji vítám.

Více však oceňuji, že zavedl tzv. ANKETY, které řadu zdejších uživatelů baví…,protože se ale jedná principiálně o jiný druh/typ otázek, než-li ty klasické např. „Jak si mám nahrávat z internetového radia písničky?“, tak zároveň oceňuji, že zavedl zvláštní kategorii.

Určitě se najde během následujících dnů a týdnů řada důvodů jak a proč to ještě vylepšit…, ale to už bych nechal na provozovateli 🙂

Další odpovědi
kapka

Ne

Nová kategorie mě zaujala, ale myslela jsem, že se budou otázky zobrazovat normálně mezi ostatními, jen nebudou bodované.

Miroslavst

Ne

Nevadily, ale někdo chtěl někomu uskřípnout tipec tak asi proto.

anonym

Ne

ne protože je mi jedno kde jsou čtu jak zábavmé,tak vzdělávací,i ty co mají poradit,a je mi jedno kde jsou,hlavně že jsou

hanulka11

Ne

Nevadily mi , ale bylo to možná přehlednější vidět vše na jedné stránce, ale asi jde jen o zvyk

aramah

Ne

anonym

Beaes jak jste to udělala?

BEAES

Před vložením otázky jsem klikla na Anketa.

anonym

jejda to bude něco pro Miroslavsta

kapka

No, mě to taky zaujalo. Jen mi nikdo neodpovídá. ☹ Ta nová zvláštní prodejna mě dneska hodně nadchla, chtěla jsem se podělit, ale asi ji nikdo nezná a neví o čem mluvím. Nic podobného zatím v ČR myslím není.

BEAES

To se máte, že je u vás, u nás nic podobného není, také bych se vyřádila!