jjj123456789

Vadilo by vám, kdyby se v celé Evropě mluvilo česky?

Nejlepší odpověď
Agneta

Mě vadí spíš tvoje tvoje (-jinak docela dobré a chytré) otázky bez doplnění nebo vysvětlení otázky. Působí to jen hloupě a dá se jen hloupě odpovědět. Nemohl by ses trochu polepšit?:D

Další odpovědi
marci1

Vadilo. Nač jsem se ty cizí jazyky učila ? 🙂

kollma

Mně by to nevadilo, ale Němci nebo Francouzi by z toho asi nebyli nadšení.

Ivča369

mě je to jedno já bych spíš chtěla abys trochu myslel na ty své otázky.
mohl bys je trochu vylepšit jinak díky za otázku a čau =)

anonym

Nevadilo, ale toto nehrozí.Jsme tak malý národ, že velké národy by se bránili tomu, učit se řeč, kterou mluví jen 10 milionů lidí.

mosoj

Už je načase aby jsi se probudil.