Avatar uživatele
kamila44444

Vadilo by pejskovi, kdyby jako štěně měl granule od značky Purina POR PLAN a pak by přešel na značku Brit Large Breed?

Jsou kvalitní? Lidé je chválí..
Doplňuji:
*Purina PRO PLAN

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Určitě nevadilo.
Uvidíš sama, jestli mu budou chutnat. Já kupuju Brit Care.
Až budeš přecházet na jinou značku, tak několikrát obě značky v dávce namíchej. Aby na nové krmivo přešel pejsek postupně 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Určitě nevadilo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Kupuji už nějakou dobu Brit a je stejně kvalitní jako ostatní průměrné krmivo, ono je to spíš o firmě a značce, než o obsahu živin, možná ta nejdražší krmiva mají víc masa a živin, ale můj pejsek je s tím spokojený a je 10 let stejně energický jako za mlada. 🙂 Granule jsme taky střídali, po kuřecím trpěl na průjmy, takže ted kupuji obyčejný Brit Lamb and Rice, kilo za 80 Kč, jehněčí s rýží, rýže staví, k tomu nějakou sušenou ňamku, plíce, střívka s hovězím vývarem a je po starostech. Podotýkám jen, že jsem se radila několikrát ve zverimexu, nedoporučovali vůbec např. Pedigree, to jsem slyšela z více stran, že to nemám kupovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ncls55

URČITĚ NE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Nevadilo, občas psům pořád stejné granule po nějaké době přestávají chutnat, takže ze změny bude rád.

V jedné chovné stanici nám řekli, že pokud chceme změnit granule, máme je nejdřív začít z půlky namíchávat a pokud je pes sní, třeba po týdnu míchání už dát jen ty nové. Prý je to pro psí tělo lepší přechod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Zeptej se jeho. On bude ty granule žrát. Prostě mu je dej a uvidíš. Pokud je spapá, tak ti řekl ano. V opačném případě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Když mu neukážeš pytík, nebude si to moci přečíst a bude mu to fuk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek