kamila44444

Vadilo by pejskovi, kdyby jako štěně měl granule od značky Purina POR PLAN a pak by přešel na značku Brit Large Breed?

Jsou kvalitní? Lidé je chválí..
Doplňuji:
*Purina PRO PLAN

Nejlepší odpověď
ReHu

Určitě nevadilo.
Uvidíš sama, jestli mu budou chutnat. Já kupuju Brit Care.
Až budeš přecházet na jinou značku, tak několikrát obě značky v dávce namíchej. Aby na nové krmivo přešel pejsek postupně 🙂.

Další odpovědi
Drap

Určitě nevadilo

pusinka50

Kupuji už nějakou dobu Brit a je stejně kvalitní jako ostatní průměrné krmivo, ono je to spíš o firmě a značce, než o obsahu živin, možná ta nejdražší krmiva mají víc masa a živin, ale můj pejsek je s tím spokojený a je 10 let stejně energický jako za mlada. 🙂 Granule jsme taky střídali, po kuřecím trpěl na průjmy, takže ted kupuji obyčejný Brit Lamb and Rice, kilo za 80 Kč, jehněčí s rýží, rýže staví, k tomu nějakou sušenou ňamku, plíce, střívka s hovězím vývarem a je po starostech. Podotýkám jen, že jsem se radila několikrát ve zverimexu, nedoporučovali vůbec např. Pedigree, to jsem slyšela z více stran, že to nemám kupovat

ncls55

URČITĚ NE

samicek333

Nevadilo, občas psům pořád stejné granule po nějaké době přestávají chutnat, takže ze změny bude rád.

V jedné chovné stanici nám řekli, že pokud chceme změnit granule, máme je nejdřív začít z půlky namíchávat a pokud je pes sní, třeba po týdnu míchání už dát jen ty nové. Prý je to pro psí tělo lepší přechod

Mapel

Zeptej se jeho. On bude ty granule žrát. Prostě mu je dej a uvidíš. Pokud je spapá, tak ti řekl ano. V opačném případě ne.

Děda Louda

Když mu neukážeš pytík, nebude si to moci přečíst a bude mu to fuk.