Savier

Vadí ženám, když se jim cizí muži dívají na zadek či na prsa?

Nebo jim to přidává ego? To jsem takhle šel z obchodu a jeden uslintanec se celkem dost nápadně koukal holce na zadek.

Nejlepší odpověď
Filip84

Jak které! 😈

Takhle, pokud je psychicky zdravá, tak jí to vadit nemůže – Tobě vadí, pokud se po Tobě holky dívají? 😃

No jo, no, jenže lidé až tak moc v pořádku nejsou „po tý stránce psychiatrický“, že. Tak si vezmi nějaký blok, nyní podmíněný geneticky (dědičným hříchem / karmickou zátěží…). Do toho si přidej komplikovaný vztah s otcem, respektive s mužským vzorem (pro holky je důležitý naprosto stejně kruciálně jako pro kluky s matkou). Nebo absenci mužského vzoru ve výchově – dnes nic mimořádného, spíš naopak, střídavá péče je jakýsi nový standard, že?

To máš dané, teďka si vezmi, že třeba v pubertě nebyla až tak velice hezká (ani třeba ne objektivně, nevypadala jak z Planety opic, jenom neplnila kulturní očekávání), no a děcka ti to daj sežrat, že jo. A když měla třeba ještě „podporu“ doma, něco jako „kozy nejsou“, a když se tam cosi objevilo „už jsou mezi námi“?

Taková holka ti na muže zanevře raz-dva. Z některých může být lesba. Ale většina zůstane normálně heterosexuálně orientována, ovšem bude se chtít dalšímu, pro ni traumatisujícímu, vztahu vyhnout. Většinou to poznáš na první dobrou už podle oblečení. Nedávno byla na pumpě holka, co ji od vidění znám, akorát na ni už dávno nepopatřil můj znak. Té holce je něco kolem dvaceti a chlastá první ligu, že kdejaký vagus by ji nestíhal! Ta, jestli se něco nezmění (nechci být zbytečný kakabus, ale: nezmění!), bude po třicítce ubytována v zařízení pro opilce. S demencí, celkovým rozpadem osobnosti nebo něčím podobným, ale bude. A pumpařka nepoznala, že to je holka. No jo, no, protože „v podivných rourách vady nohou svých skrýváš snad?“, oversize prošívaná bunda, krátký vlasy a oversize kulich. 😅 U ní se neobávám nenávisti k mužům, u ní jde o to, že má nějaké muže někde: má flašku lahve! 🤷‍♀️

A takových je, na obou stranách. Dívej se kolem sebe – uvidíš!

Další odpovědi
Rokio

Některým ano, jiným ne.

Záleží na povaze konkrétní ženy.

Syd

Záleží na spoustě okolností. Na ženě, na momentální náladě, a taky na tom, kdo se dívá.

da ny

Většina žen čumily nevnímá, jsou jim ukradení
Moc !pávic", mezi ženami, které sledují (provokují) slintaly, mezi ženami asi nebude 😉
Pokud mi někdo čučel na zadel, to jsem ani nevnímala (oči na zádech nemám) 😉
Čumilové mne nezajímali, respektive, nevnímala jsem je…
Obtěžující a přiblblé komentáře a pokřiky Neandrtálců z lešení a z dálky,
nás nerozhodily, ani nepotěšily. Takový, udatný pitomec, byl spíše politování hodný..
Pokud čučí z uctivé vzdálenosti, ať s podívá, to nám neublíží 😉
Dvakrát příjemné to není…

Nepříjemné je, když Vám nadržený ubožák sáhne na zadek, v nacpaném
autobuse MHD. Dostal facku a na zastávce vystoupil.

led

Záleži to od 3 podmienok
kedy?
kde?
kto?