autacek

Vadí Vám, že se letos anketa „Zlatý slavík“ neuskuteční?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ivzez

jiná odpověď

Bylo by mi to jedno, ale po tom,
co organizátoři předvedli vloni, jsem ráda.

Další odpovědi
dubraro

ne

Nevadí. Byla zmanipulovaná za komunistů i nyní.

Mc Merkurion

ne

… a co jim zbejvá ??? vyhrávaj všichni stejní jak přes kopírák, Gott toho letos moc nenazpíval, tak to maj blbý a nedej bože, v této uprchlické době, kdyby zase bodoval Ortel, jak by to vysvětlili ??? … raději si daj „oddech“ …
… o ty hlasy tolik nejde (vlastně ano), maj strach z Ortela, to je všeobecně známo, a už loni povídali, že ji asi raději zruší, jelikož lidi nedávaj hlasy Bangovi, na rádiu Jerevan říkali, že prej Romea si stěžovala, že výsledky jsou rasově nevyvážený …

Klaproth

jiná odpověď

Je mi to jedno.

Drap

jiná odpověď

Je mi to úplně jedno.

nyjono

ne

.

ahold

ne

To byla už pěknou řádku let trapná, zmanipulovaná šaškárna.
„Tak to jsem opravdu nečekal“.

Johnnisek

ne

CR chess2017

ne

Emefej

ano

Ano. Jsem zdrcen.

jirka F

ano

Protoze bych tam rad videl ty zpevaky.Ale s prijatelnym moderatorem.

aliendrone

ne

Dal bych ivzez hvězdičku, ale…„Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.“

Takže smol pachol, zítra už si nevzpomenu, no. ;) :D :D

kodl67

ne

KarellV

ne