briketka10

Vadí vám také zahlcená hlavní stránka od jistého uživatele?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mně spíš vadí to, že byla odstraněna Keplerova otázka „Jak těžká je práce s řezáním dřeva na pile?“, která zjevně žádná pravidla NEPORUŠOVALA (přinejmenším v porovnání s těmi od dusta8)! Dvojí metr hýbe CELOU naší společností na VŠECH úrovních, pak někdo seriózně chtějte, aby se respektovala jakákoliv pravidla! :o :(

Jako OK, když se tomu smilníkovi spílá za jeho nezřízené sexuální praktiky a aktivity. Ale co je moc… :(

Další odpovědi
Drap

Nevadí

Edison

Mě ano.

annas

Na hlavní stránce poskytuje uživatel informace o sobě a objevují se jeho otázky. Kdo vkládá otázky, jsou vidět pod jeho profilem, proto se nedá mluvit o zahlcenosti, na stránku vejde jen určitý počet otázek.

Nevím, čím jiným může být stránka jistého uživatele zahlcená, takže nemohu posoudit, které informace apod. uvedl, zda jsou slušné, nebo vybočují z pravidel. .

Pokud jde o běžné informace, je to jeho věc, co o sobě zveřejní, nevadí mně to, většinou je nečtu, profil běžně neotvírám.

Pokud jsou informace urážlivé, napadající, apod., jde o porušení slušnosti, ukazuje na to, jaký člověk je.. To považuji za nevhodné.

Zahlcenost určitě nesouvisí s počtem otázek na hlavní stránce kéeréhokoliv uživatele.

--
Stránka může být zahlcena uživatelem, pokud je zahlcena od uživatele, dá se brát , samozřejmě chybně, jako stránka uživatele. Po stránce jazykové chybný tvar, tedy nepřesný dotaz.

Rokio

Souhlasím s Drapem.

anonym

upřesnění pro ANNAS: jsem si téměř jistý že tazatelka hovořila o hlavní stránce odpovědi.cz tedy té s přehledem nejnovějších otázek a její přehlcenosti opakujícími se pitomými dotazy stále jednoho a toho samého uživatele (nanejvýš dvou takových) 🙂 Jinými slovy hovoří vlastně o naprosté neschopnosti odpovedi.cz nějak smysluplně filtrovat obsah který se na titulce objeví. Tam by skutečně neměl jít automaticky obsah řazený podle času ale podle určitého score (daného třeba i tím nakolik je kadence jeho dotazů nezvyklá a naprosto neúměrná jejich kvalitě)

annas

Možné to je, ale uvedla špatný pád, takže z pohledu jazyka mělo být – zahlcena (přeplněna) jistým uživatelem.

I předložka od je chybně, ale dá se brát jako stránka určitého uživatele – čí stránka?

Vzhledem k tomu je možný dvojí výklad, neopravila jsem otázku protože nevím, co tazatelku zajímalo. Opakuji – z pohledu jazykové formulace.

Otázka má být jednoznačná. Stejně jako je rozdíl mezi jaký/který.

Takže mohu zahltit co, tedy stránku x stránka je zahlcena někým.

Ale jen zahlcená čím/kým – 7. p.

V druhé části souhlasím, rozhodující je kvantita, nikoliv kvalita. Admin vrací k doplnění staré otázky, i když je zde otázka třeba 4×.

Odpovídala jsem na otázku, kterou Rokio vložil už po třetí. Uvedla jsem odkaz a napsala k odpoědi. On to dělá dost často. Admin nahlášenou otázku vrátil.

Zavedený systém bodování by se mě zrušit, to, co píšete níž, neznám. Ale když body, tak třeba podle počtu odpovědí. Počet odpovědí či otázek – počet bodů.

Zda je odpověď správná, zda vyhovuje, ať rozliší tazatel, i když také správnost často nerozlišuje. Navíc je rozdíl mezi názorem a „odbornými“ odpověďmi.

anonym

něco podobného například dávno zavedli na stackexchange, tam se na titulce objevují skutečně jen velmi pečlivě vybrané dotazy, u kterých lze například z hodnocení jiných dotazů tazatele předpokládat určitou minimální kvalitu, nebo takové u kterých tazatel „zaplatil“ nikoliv penězi ale části svého vlastního bodového hodnocení za jejich přednostní zveřejnění, tzv. „bounty time“, tak se tam efektivně bojuje s těmi, kteří by jinak měli tendenci neúměrně tapetovat titulní stránku hloupostmi. Tady se bohužel nic takového nikdy nezavedlo…

anonym

více než to mi vadí (ačkoliv to s tím přímo souvisí) že tady na odpovědích nefunguje blokování uživatelů tak jak by mělo. KDyž nějakého uživatele zablokuji tak předpokládám že jeho otázky na titulce už neuvidím pokud jsem přihlášen a ne … bohužel vdím je pořád, blokování je tedy naprosto k ničemu. Opravte to prosim.

briketka10

Přesně tak aliendrone, to mi taky vadí, že zmizala ta
otázka, ale dotazy od dusta8 mě někdy až překvapují!
A vážně velmi vadí, proto se nevyplatí ani sem chodit.

annas

Ale něco se zde děje divného. Objevují se otázky vpředu, které ly vloženy v minulosti.

Samozřejmě na dotazy admin neodpovídá. Vypadá to tak, že se admini vyměnili.

Mně se stalo, že původní admin vrátil dvě mé nahlášené odpovědi. zpět. Nový admin je opět smazal. Žádala jsem o jejich vrácení. vysvětlila, nic se nestalo.

Protože nechodím večer, nevím, zda se některé otázky skrývají, zda je admin vrátí, vypadá to, že sem chodí jednou za 14 dní.

Někdy člověk žasne.