Vadí vám slovo facebook?

Slyším to pořád,jak v televizi v rádiu,u lidí a už mě to přijde docela vtíravé.
Vadí vám ,když plno lidí sdílí své osobní informace na sociálních sítích?
Myslím si,že je to jen ztráta času.
Díky za názory.
Doplňuji:
Barbakane neptal jsem se nějakou oslavu v Plzni!
Viz.tvá odpověd:
Ne, vadí mi USA jako taková! Obzvlášť ta monstrózní oslava v Plzni, která je placená daňovými poplatníky!

Nejlepší odpověď
Drap

Nevadí. Je to každého věc. Mně se to netýká

Další odpovědi
nnn1

Já jsem se na facebook zaregistrovala kvůli hrám a do dnes (několik let) je to hlavní důvod, proč na něm jsem.

Na druhou stranu je to dobrý způsob, jak dát druhým vědět např. o nějaké zajímavé stránce a nepsát spamující e-maily x lidem. Hlavně, pokud máte mezi přáteli ty, s kterými se vidíte jen výjimečně (např. protože bydlíte daleko od sebe). Je dobré, že napíšete jeden komentář na svoji zeď a nemusíte tak obvolávat několik lidí, kvůli tomu, aby jste jim něco vzdělili (např.narození miminka).

Sice existuje i Skype, ale tam nemůžeš zahájit veřejnou diskuzi.

Má to své výhody (samozřejmě i zápory, ale co nemá?).

setapouch

Co je mi do nich? At si sdili, co chteji, je to jejich vec.

anonym

Ne, vadí mi USA jako taková! Obzvlášť ta monstrózní oslava v Plzni, která je placená daňovými poplatníky!
Doplňuji:
Já ti odpověděl ne, že mi facebook nevadí a ten dovětek nepatřil tobě, ale široké veřejnosti!