Vadí vám nakřivo pověšený obraz a podobné na stěně?

Někomu to nevadí a neřeší to.

Nejlepší odpověď
gecco

Jo, vadí – děsně…
Nevadí mi, když je něco křivé, ale vadí mi, když něco křivé být nemá a je…
😉

Další odpovědi
AAmila

Mně to taky strašně vadí :D

redy

Komu by to nevadilo, a vůbec mi vadí spousta věcí,
nad kterejma by někdo máv rukou 🙂

pucipuci

Vadí tak napůl, když je to v čekárně, tak z nudy ho hypnotizuji a posouvám očima. Doma mám jeden na hodbě, který se také čas od času posune, je na schodišti a tak o něj občas někdo zavadí…Tak ten narovnám nebo ne, jak se mi chce, někdy si řeknu, že nebudu stále něco napravovat jen já, a projdu kolem.

ReHu

Jo. Vadí 🙂

ReHu

Gecco, nechceš požádat admin o zvýšení limitu? 😁 😁 😁
Zdůvodnění: jsem chytrý, vím toho hodně 🙂 🙂:-)
A hlavně, máš vybráno už ráno 😁 😁 😁