huxa

Vadí vám klišé v knihách/filmech?

Například vyznání oboustranné lásky na smrtelném loži, naprosto nelogické objevení se hrdinů, kteří již měli být mrtví, hlavní postava, které se změní naprosto žebříček hodnot a další věci, které činí z většiny knih a filmů ten samí, akorát s jinými jmény.
Poslední kniha, kde byly lidské vztahy jako z klasického života a četl jsem ji byla „Hunger games“, kde byl klasický milostný trojúhelník, využívání zamilovaného hocha, …

Nejlepší odpověď
Drap

Nevadí,je to věcí tvůrce.

Další odpovědi
iceT

Co jiného než klišé jsou hrané\psané příběhy o tom,jak láska hory přenáší,dobrý\hodný člověk vždy zvítězí nad zlem,předtím ovšem musí projít cestou utrpení,co jiného jsou výtvory brazilských,ve­nezuelských telenovel…když ono se na to tak dobře kouká,člověk fandí těm hodným,ty zlé potká odplata a žili šťastně až do smrti.
Kde jinde ukojit choutky po spravedlnosti,když v reálu to někdy hodně dlouho trvá a někdy se jeden ani nedočká.