citruskus

Vádí vám když si na vás učitelka zasedne?

Už hodněkrát se mi stalo že bud na mě nebo na mé kamarády si zasedla nějaká učitelka. Jak to řešíte vy?

Nejlepší odpověď
anonym

Přežiju to je to jen člověk

Doplňuji:
Jednou si na mě dokonce i sedla a od té doby mám ploché nohy.

Další odpovědi
Drap

Je mi to úplně jedno

Je mi to uplně jedno. Možná to pramení z toho, že do školy jsem přestal chodit už před několika desetiletími.

gecco

Jiné

Ona si určitě nezasedla jen tak, viď???
😁
Nejsem cimprlína, abych nevydržel následky toho, co jsem provedl…

brillant

Je mi to úplně jedno

anonym

Jiné

Seděla na mě jak na dračím vejci.

NeřeknuCZ

Jiné

Doplňuji:
Jak ve kterém předmětu. Myslím si, že nejhorší je to ke konci základky, kdy jde o známky na střední. Někdy je to tak nefér, až je to k smíchu/pláči …